800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL CANEA MARE

Hotel se nachází cca 50 m od písčité pláže (lehátka a slunečníky za poplatek), v oblíbeném prázdninovém letovisku Agia Marina. Na letištěv Chanii je to cca 13 km a do centra města Chania cca 9 km (autobusová zastávka se nachází u hotelu).

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel se nachází v oblíbeném prázdninovém letovisku Agia Marina. Od centra města Chania je vzdálen cca 9 km (autobusová zastávka se nachází u hotelu).

Vybavení

Hotel svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí, restauraci, bar. V udržované zahradě se nachází bazén s oddělenou částí pro děti, terasa na slunění s lehátky a slunečníky zdarma, bar u bazénu, dětské hřiště.

Pokoje

Moderně zařízené pokoje mají koupelnu se sprchou a WC, telefon, miniledničku, TV, klimatizaci (za poplatek), trezor (za poplatek) a balkon. Studia a apartmá mají navíc kuchyňský kout. Maximální obsazenost: DR 2 dospělí, ST 2 dospělí + 1 dítě, 3 dospělí, AP 2 dospělí + 2 děti, 3 dospělí + 1 dítě.

Stravování

Snídaně formou bufetu, večeře formou menu.

Náš názor

Příjemný rodinný hotel s přátelskou atmosférou doporučujeme všem věkovým kategoriím i rodinám s dětmi a klientům, kteří chtějí strávit odpočinkovou dovolenou spojenou s pěkným koupáním.

Pláž

Písečná pláž je vzdálena cca 50 m. Lehátka a slunečníky za poplatek.

Sportovní nabídka

Zdarma fitness, stolní tenis. Za poplatek kulečník, sauna, vodní sporty na pláži.

Děti

Dětské hřiště, dětské brouzdaliště, dětské postýlky zdarma.

Web

www.caneamare.com

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 9 km

Počasí

Kréta

13°C Skoro jasno

×