800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyKAMBOS VILLAGE

Nově postavený hotelový komplex umístěný jen několik málo metrů od hlavní třídy, přesto na velmi klidném místě, ideální pro rodiny s dětmi, nebo klienty, kteří chtějí aktvině odpočívat. Hotel je postavený do U-struktury, takže všechny pokoje mají hezký výhled na velký bazén, který areálu vévodí nebo jeho okolí.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotelový komplex stojí na rozhraní středisek Agia Marina a Platanias. Centrum Chanie je vzdálené přibližně 9km. Přibližně 200 metrů od hotelového komplexu se nachází krásná písečná pláž. V oblasti kolem hotelu nechybí ani obchůdky, restaurace a bary.

Vybavení hotelu

Hotel se skládá ze 74 pokojů a apartmá.Součástí hotelu je též velký rodinný bazén, vyhřívaný bazén, dětský bazén, snack-bar, dětské hřiště a restaurace. U bazénu jsou k dispozici lehátka, slunečníky a bar otevřený po celý den.

Vybavení pokoje

Všechny pokoje a apartmány jsou stylově zařízené a prostorné s vlastním balkonem či terasou. Dále mají vlastní příslušenství s vysoušečem vlasů a jsou vybaveny klimatizací, telefonem, SAT-TV, kuchyňským koutem s ledničkou, základním kuchyňským nádobím a kávovarem. Možnost připojení k internetu za příplatek na místě.

Strava

polopenze nebo all inclusive

Hodnocení

velice příjemné ubytovaní

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 9 km

Počasí

Kréta

14°C Jasno

×