800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL STEFANIA

Stefania studia jsou situované v blízkosti centra Agia Marina asi 9 km od Chanie, kamje dobré autobusové spojení. Nedaleko studií naleznete široký výběr taveren, restaurací, obchodů i nočních klubů. Pěkná písečná pláž se nachází přibližně 200mod studií. Lehátka a slunečníky jsou za příplatek.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Stefania studia jsou situované v blízkosti centra Agia Marina asi 9 km od Chanie, kam je dobré autobusové spojení. Nedaleko studií naleznete široký výběr taveren, restaurací, obchodů i nočních klubů. Pěkná písečná pláž se nachází přibližně 200mod studií. Lehátka a slunečníky jsou za příplatek.

Ubytování

Účelně zařízená studia pro 2-3 osoby jsou několik hodin denně klimatizovány v hlavní sezóně, vlastní sociální zařízení, základní vybavení na vaření, balkon nebo terasa. Za příplatek: trezor (v místě pobytu).

Vybavení

Dvoupatrové budovy jsou umístěny v zahradě s příjemným posezením. Klienti mohou využívat krásný bazén s dětskou částí sousedního apartmánového komplexu.

Stravování

Vlastní.

Náš názor

dítě 2-12 let pobyt zdarma nebo junior do 21 let pobyt zdarma - zdarma: centrální klimatizace v hlavní sezóně - výborná poloha studií - asi 200m od krásné písečné pláže - v blízkosti bohatý noční život - ideální pro klienty vyhledávající odpočinek i zábavu, rodiny s dětmi a všechny typy klientů

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Kréta

19°C Polojasno

×