800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAMBELOS APARTMENTS

Ambelos Apartments se nachází v jedné z nejhezčích oblastí v Agia Pelagia na Krétě, v zátoce s výhledem na moře, obklopený zelenými kopci a olivovníky.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Ambelos Apartments se nachází v jedné z nejhezčích oblastí v Agia Pelagia na Krétě, v zátoce s výhledem na moře, obklopený zelenými kopci a olivovníky.

Vybavení Hotelu

Hotel Ambelos se skládá z 29 prostorných a elegantně zařízených apartmánů a studií. Ve společných prostorách hotelu je hostům k dispozici 24-hodinová recepce, bazén, bar u bazénu, bar, kavárna, tenisový kurt, snack bar, parkoviště, bezdrátové wi-fi připojení (s rychlostí 1024/128 kbps) na recepci hotelu.

Vybavení pokoje

Apartmány jsou rozděleny na dvě samostatné části, kuchyň s obývacím pokojem a ložnici. Všechny apartmány jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, ledničkou, plně vybavenou kuchyní, telefonem, přístupem k internetu, obývacím pokojem. Některé apartmány jsou vybaveny TV, balkonem nebo terasou s výhledem na moře nebo na hory. Studia jsou prostorná, klimatizovaná a vybavená vlastním sociálním zařízením, ledničkou, plně vybavenou kuchyní, telefonem, přístupem k internetu, obývacím pokojem. Některá Studia jsou také vybavena TV, balkonem nebo terasou s výhledem na moře nebo na hory.

Pláž a plážový servis

Jen kousek od hotelu, pouhých 300 metrů, se nachází krásná pláž Mononaftis. Pláž Mononaftis je situována v klidném prostředí, v blízkosti pláže jsou taverny, parkoviště, minimarket a stánky, které prodávají řecký a mezinárodní tisk.

Pro děti

Dětské postýlky jsou k dispozici na vyžádání.

Počasí

Kréta

24°C Polojasno

×