800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL CAPSIS OUT OF THE BLUE

Resort se skládá z pěti hotelů a nabízí svým hostům exkluzivní služby a vybavení. Nachází se 22 km západně od hlavního města Heraklion, na výběžku u rybářské vesničky Agia Pelagia.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

resort se skládá z pěti hotelů a nabízí svým hostům exkluzivní služby a vybavení. Nachází se 22 km západně od hlavního města Heraklion, na výběžku u rybářské vesničky Agia Pelagia.

Ubytování

pokoje jsou umístěny v 1. patře s koupelnou (sprcha nebo vana). Každý pokoj je vybaven terasou nebo balkonem, TV, telefonem.

Vybavení

v resortu je několik velkých bazénů, dětský bazén, bary a restaurace, které nabízejí různé kuchyně - mezinárodní, italskou, středozemní, řeckou a krétskou. U bazénu a na pláži jsou k dispozici sluneční lehátka. Součástí resortu je přistávací plocha pro helikoptéry a přístav pro jachty s možností jejich pronájmu. Dále nabízí možnost pronájmu aut. Jsou zde obchůdky a prádelna.

Stravování

snídaně nebo polopenze.

Pláž

soukromá pláž přímo u hotelu.

Sport a zábava

pro sportovní vyžití nabízí služby centra vodních sportů včetně potápění, dále tenis, stolní tenis, biliár, stezky pro jogging, fitness centrum, cvičení jógy, tai chi, vodní aerobik, lekce řeckých tanců, salón krásy, spa, masáže, 18-jamkové hřiště Crete Golf Clubu, vzdálené cca 30 minut jízdy autem. Pro děti byl vybudován zábavný park inspirovaný starověkým minojským palácem Knossos. Hotel zajišťuje animační programy. Hosté také mohou navštívit hotelovou minizoo a botanickou zahradu.

Počasí

Kréta

23°C Převážně oblačno

×