800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL BLUE BAY - ARTEMIS

Oblíbený hotelový komplex vystaven na svahu s krásným panoramatickým výhledem na moře a okolí, tvoří hlavní budova, kde jsou hotelové pokoje a několik vedlejších budov, kde jsou situována studia a apartmány. Nachází se na okraji letoviska Agia Pelagia cca 25 min. od centra střediska. Autobusová zastávka před hotelem, autobusem, nebo procházkou je možné se dostat do nedalekého centra malebného střediska, kde naleznete obchůdky, taverny, kavárny a bary. Vzdálenost od Heraklionu cca 25 km.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

oblíbený hotelový komplex vystaven na svahu s krásným panoramatickým výhledem na moře a okolí, tvoří hlavní budova, kde jsou hotelové pokoje a několik vedlejších budov, kde jsou situována studia a apartmány. Nachází se na okraji letoviska Agia Pelagia cca 25 min. od centra střediska. Autobusová zastávka před hotelem, autobusem, nebo procházkou je možné se dostat do nedalekého centra malebného střediska, kde naleznete obchůdky, taverny, kavárny a bary. Vzdálenost od Heraklionu cca 25 km.

Ubytování

v jednoduše zařízených studiích a apartmánech jsou 2 pevná lůžka a 2 lůžka formou palandy, nebo 1 přistýlka (formou rozkládacího lůžka), částečně vybavený kuchyňský kout (jen hrníčky a příbory), vlastní sociální zařízení, lednička, trezor, telefon, vysoušeč vlasů k zapůjčení na recepci. Klimatizace v období 15.06.–15.09. zdarma, mimo toto období za poplatek.

Vybavení

vstupní hala s recepcí, směnárnou a posezením, TV místnost, bar, pool – snack bar, bridžový koutek, společenská místnost, restaurace, internetový koutek, herna s videohrami, bazén se sladkou vodou, menší bazén u apartmánů, dětský bazén, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, malá posilovna, tenisový kurt, stolní tenis, šipky, minigolf, tenisový kurt, hřiště společné pro volejbal, basketbal, a malou kopanou. Hosté studií a apartmánů mají možnost využívat nabídky služeb celého komplexu Blue Bay (včetně služeb sousedního hotelu Haris). Služby za poplatek: půjčování tenisových raket, biliár, osušky na pláž, lehátka a slunečníky na pláži, vodní sporty na pláži.Pro děti: dětský klub Firáček, po dobu letních prázdnin dětské večeře, dětský koutek, dětský bazén, dětská postýlka bez poplatku.

Stravování

ALL INCLUSIVE: plná penze formou bufetu (snídaně 07.30–10.00 hod., obědy 12.30–14.30 hod., večeře 19.00–21.30 hod., brzká večeře pro děti 18.30–20.00 hod.), vybrané místní alkoholické a nealkoholické nápoje (11.00–18.00 hod.), zmrzlina pro děti (12.00–15.30 hod.), lehká jídla (11.00–15.30 hod.), překapávaná káva, čaj, sušenky (15.30–18.00 hod.), vše u pool baru, vybrané místní alkoholické a nealkoholické nápoje u hlavního baru (18.00–23.00 hod). 1× za pobyt možnost čerpat večeři v taverně s nabídkou tradičních řeckých jídel (možné pouze v hlavní sezóně, rezervace předem na recepci). ULTRA ALL INCLUSIVE: Využití této služby hotel nabízí bez příplatku svým hostům, kteří se opakovaně do hotelu vracejí (a jsou držiteli hotelové stříbrné karty) nebo za příplatek hostům ostatním. Ultra all inclusive zahrnuje: zdarma použití internetu (1 hod. denně, nutná rezervace předem), jeden koktejl denně u baru, vybrané místní alkoholické nápoje u baru (gin, vodka, rum, brandy, whisky), výběr lahvového vína v taverně, tenisové vybavení, večerní osvětlení kurtů (využití tenisových kurtů je časově omezeno dle aktuálního zájmu), plážové osušky.

Pláž

cca 250 m od oblázkovo-písčité pláže.

Náš názor

Našimi klienty velmi oblíbený klubový hotelový komplex, vhodný pro všechny věkové generace, převážně pro rodiny s dětmi, avšak pro svou polohu nevhodný pro zákazníky s omezenou pohyblivostí. V období letních prázdnin zajistí vyžití vašich dětí dětský klub Firáček.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Kréta

19°C Polojasno

×