800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL CAPSIS OUT OF THE BLUE DIVINE THALASSA

  • Vhodné místo pro náročnou klientelu
  • Hotel nabízí lekce vaření nebo jógy

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Capsis Elite Resort Out of the Blue nabízí svým hostům exkluzivní služby a vybavení. Nachází se 22 km na východ od hlavního města Heraklion, u rybářské vesničky Agia Pelagia na výběžku se soukromou pláží. Součástí resortu je přistávací plocha pro helikoptéry a přístav pro jachty s možností jejich pronájmu. Capsis Elite Resort se skládá z pěti hotelů. V roce 2007 byl oceněn cenou Star Diamond za poskytování vynikajících služeb na světové úrovni. V resortu je několik velkých bazénů,bary, restaurace, které nabízejí pět rozdílných typů kuchyní - mezinárodní, italskou, středozemní, tradiční řeckou či krétskou. Pro sportovní vyžití se nabízí služby centra vodních sportů včetně potápění, vodní aerobik, tenis, stolní tenis, fitness centrum, billiard a stezky pro jogging. Příznivci golfu mohou navštívit 18jamkové hřiště Crete Golf Clubu, vzdálené 30 minut jízdy autem. Hotel nabízí lekce vaření, řeckých tanců a jógy. Pro děti ve věku 4 – 14 let byl vybudován zábavný park inspirovaný starověkým minojským palácem Knossos. Na rozloze 4.000 m2 se nachází kolotoče, bazén, soukromá dětská školka, labyrint, horolezecká stěna, loutkové divadlo, amfiteatr, šipky, rodeo, atrium s trampolínou, video místnost a hřiště. Hosté také mohou zhlédnout vystoupení animačního týmu herců, klaunů a žonglérů anebo navštívít hotelovou zoo a botanickou zahradu.

Ubytování

Klimatizované suity a mesonety se soukromým bazénem, luxusní koupelna s WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště, trezor, minibar, internetové připojení, satelitní televize, CD a DVD přehrávač, telefon, balkon nebo terasa.

Vybavení

Hotel tvoří luxusní suity, mezonety a vily situované přímo u moře a nabízející nádherné výhledy na moře. Rozměry pokojů se pohybují od 60 m2 do 535 m2. Elegantní vybavení pokojů uspokojí i velmi náročné klienty. Část ubytovacích objektů má soukromé vyhřívané bazény.

Stravování

Snídaně formou bufetu.

Léčebné a relaxční pobyty

Hotelové lázeňské a kosmetické středisko Euforia nabízí širokou škálu kosmetických a relaxačních kúr, různé druhy masáží, saunu a turecké lázně hamam.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Kréta

20°C Skoro jasno

×