800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL GRAN MELIA CRETE

Zcela nový hotel, otevřený v dubnu 2010 v rámci o hotelového řetězce Sol Melia. Nachází se v severovýchodní části ostrova, na menším kopci s úchvatným výhledem na záliv. Letovisko Elounda a malebné město Agios Nikolaos jsou vzdáleny cca 7 km.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

5* luxusní hotel (2010) zasazený jakoby do ubočí kopce dotváří romantiku nádherného zálivu s písečnou pláží. Celá stavba respektuje svými materiály přírodu a okolí. Vzdálenost na letiště je 75 km a do Agios Nikolaos 7 km.

Vybavení hotelu

300 pokojů rozesetých ve svahu v menších budovách s více jak 150 soukromými vyhřívanými bazénky, netradiční recepci jakoby zavěšenou ve vzduchu, 3 restaurace, 3 bary, 2 venkovní a 1 dětský bazén, vnitřní bazén, dětský klub, 2 tenisové kurty, molo s přímým vstupem do moře, 4 zubačkové kabinky, středisko vodních sportů, internet, fitness, vyhlášené lázně (2500 m2) i obchody.Slunečníky, lehátka i ručníky zdarma.

Vybavení pokoje

141 Deluxe Ocean View pokojů s možností přistýlky (42 m2), různé suity a vily až pro 7 osob, sociální zařízení, vysoušeč vlasů, parkety/dlažba, SAT-TV, iPod,telefon, individuální kliimatizace, wifi, minibar, varná konvice, trezor a balkon. Možnost ubytování v pokojích s bazénkem či ve vilách.

Strava

snídaně nebo polopenze za příplatek.

Hodnocení

romantické místo s nádhernou scenérií, tyrkysové moře i nevšední pohostinost spoludotváří jedinečnost rezortu.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 7 km
vzdálenost od Letiště: 75 km

Počasí

Kréta

10°C Jasno

×