800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyMIKRO VILLAGE

  • Vzdálenost pláže je cca 300 m
  • Nachází se ve východní části ostrova Kréta,ve městě Agios Nikolaos, které je považováno za jedno z nejkrásnějších na Krétě

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel Mikro Village naleznete ve východní části ostrova Kréta,ve městě Agios Nikolaos, které je považováno za jedno z nejkrásnějších na Krétě. Pláž je do hotelu vzdálena přibližně 300m. Restaurace, obchody, promenády to vše je v pěším dosahu a přímo vybízí k romantickým nejen večerním vycházkám. Můžete využít i velmi dobrého autobusové spojení s nedalekou Eloundou nebo do vzdálenějšího střediska Hersonissos či hlavního města ostrova Heraklionu.

Vybavení hotelu

Hotel postavený v tradiční přímořské architektuře je rozdělený na několik částí. V hlavní části naleznete recepci s nepřetržitým provozem. Na slunečných terasách kolem bazénu se můžete vyhřívat do nekonečna. Ve spojitosti s objednávkou kvalitního drinku v baru u bazénu již vzniká "dokonalá idyla". Aktivnějším klientům je k dispozici tenisový kurt nebo menší posilovna. V restauraci se podává výborná středomořská kuchyně. Samozřejmostí je možnost internetového připojení Wi-Fi.

Vybavení pokoje

Hotel nabízí ubytování ve standarndích pokojích s možností jedné nebo dvou přistýlek. Pokoje se dvěma přistýlkami jsou v omezeném množství a doporučrujem včasnou rezervaci. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním příslušenstvím se sprchovým koutem. V pokoji je dále k dispozici psací stůl, SAT-TV, telefon, menší lednička a klimatizace. Každý pokoj má vlastní terasu nebo balkon s možností posezení.

Strava

snídaně nebo all inclusive formou bufetu

Náš názor

hotel pro aktivnější klienty, kteří mají rádi nejen procházky městem.

Počasí

Kréta

18°C Jasno

×