Hotel a destinace
Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu
Zobrazit všechny nabídky
Řecko | Anissaras

ARCO BALENO

  Hodnocení

  4956 reviews

  Poloha a popis

  Vybavení

  V apartmánovém hotelu je úschovna zavazadel a hotelový sejf. Ve společných prostorách je možnost internetového připojení přes WiFi (za poplatek). Nachází se zde několik stravovacích zařízení, například restaurace, kavárna a bar. Základní potřeby si mohou hosté koupit v supermarketu. Ti, kteří přijeli vlastním autem, mohou parkovat na parkovišti. Objekt nabízí službu hlídání dětí a transfer-servis. Hosté mohou využít shuttleservis. Aktivní hosté, kteří se chtějí projet po okolí na kole, si mohou půjčit kolo.

  Vybavení pokoje

  V pokojích je klimatizace a koupelna. K standardnímu vybavení většiny pokojů patří i balkón, na kterém je možné odpočívat. Pokoje jsou vybavené rozkládací pohovkou. Pro děti jsou k dispozici dětské postýlky. V kuchyňském koutu lze připravit jednoduché pokrmy. K základnímu vybavení patří připojení k internetu, telefon a WiFi. Komfortně vybavené koupelny mají sprchový kout. Také je tu vysoušeč vlasů.

  Sport/zábava

  Hotel nabízí velké množství sportovních a zábavních aktivit. Apartmánový hotel má bazén a venkovní bazén. U bazénu se nachází bar, kde je k dostání drobné občerstvení. V objektu mohou hosté ve volném čase sportovat, je tady tenis (za poplatek). Je tady také miniklub.

  Stravování

  Je možné si objednat snídaně.

  Copyright

  GIATA 2004 - 2017. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 125248