Hotel
Zobrazit všechny nabídky
Řecko | Kréta | Anissaras

OCEANIS

Shrnutí hodnocení
Průměrné
3

Hodnocení našich klientů


pondělí 01. 07. 13
"Příště někam jinam!"
1
Příště raději zvolíme jinou destinaci, kde bude k moři blíž a národnost turistů bude rozmanitější.
1
"Poloha a pláž""Okolí hotelu bylo všude prezentováno jako "zelená příroda". Spíš bych to nazvala jako vyprahlá pustina, kde se zastavil čas. Vzdálenost k pláži byla psaná 1km, ano to je sice pravda, ale nikde už nepíší, že to je skalnatá pláž a za koupáním půjdete ještě další minimálně 2km. To nám zas až tak nevadilo, procházkou člověk aspoň pokouká okolí... Od hotelu se šlo k moři z mírného kopečka krajinou dost děsivou. Podél cesty byly všechny pozemky oplocené, vyprahlé a opuštěné. Na většině se válely hromady odpadu (hadice, pytle, barely, ...) Kréta je opradu suchý ostrov a podle toho to také vypadá (žádná tráva, sem tam bodláky a stromy jen u hotelů). Rodinné domy vypadají dost podobně jako okolní krajina. I když jsou obydlené, vypadají dost zbědovaně. Všude se povaluje odpad, domy jsou stavěné tak nějak "co bylo po ruce", takže je to takové chaotické, neupravené, rozkrámované, prostě nic, na co by člověk rád koukal. Za zmínku také stojí všudypřítomný zápach ze tlejících hromad vytrhaných rostlin a keřů, které zůstaly na pozemcích po opuštění majitelů. Takže pokud na Krétu, tak jedině do hotelu přímo na pláž. Pláže jsou čisté, většinou písečné nebo s malými oblázky. Dvě lehátka a slunečník za 6euro na den. Obchůdků a restaurací k místě kam jsme chodili bylo dost. Cena za 1,5l láhev s vodou 0,5-1euro. Cena za opalovací krém 19,50eur!!! (v supermarketu ve městě ten samý za 10euro!!!) "
1
"Hotel a úroveň vybavení""Recepční angličtinu moc nezvládali, takže při řešení problémů opakovali stále dokola jednu větu. Řešili jsme hlučné nově přistěhované sousedy a jídlo v den odjezdu, kdy nám delegátka měla dojednat dřívější věčeři, ale samozřejmě při ujištění se na recepci o ničem nevěděli. Úklid pokoje byl v pořádku. "
1
"Služby a personál""Personál skákal kolem rusů jako pominutý,, no ještě aby ne, když si po sobě ani talíř neodnesli..."
1
"Zábava, sport, strava""Jídla byla dobrá, ale bohuže byla přizpůsobená ruském návštěvníkům, takže pokud se někdo, jako my, těšil na místní speciality, dary moře a podobně, měl by zvolit jinou destinaci. Snídaně (jak je zmíněno výše) každý den stejné, večeře sice chutné, ale připomínaly české hotovky v restauracích. A kvůli tomu člověk do Řecka určitě nejede. Abych byla konkrétnější...na večeři (kromě zeleniny) byly na dva způsoby nachystané vepřové pečeně a třetí jídlo byly většinou těstoviny s omáčkou. Tu jsme zkusili jednou a chuť popisovat nebudu, protože žádnou neměla. Možná to byla jsem ohřátá smetana."

pondělí 01. 08. 11
"Hruza"
1
Hruza
1
"Poloha a pláž""Katastrofa"
1
"Hotel a úroveň vybavení""Katastrofa"
1
"Služby a personál""Katastrofa"
1
"Zábava, sport, strava""Katastrofa"

pondělí 01. 08. 11
"Hotel Oceanis"
7.5
Až na cestování k pláži a zpět O.K. Ale jednou to stačilo. Nádherné moře, málo lidí na pláži,vlny, vítr, řev cikád.CHce to Al inclusive ale je problém s dálkou k moři a zpět.Kdo má rád rušný noční život jet jinam.
4
"Poloha a pláž""Hotel daleko od pláže,v kopci. Na pláž buď pěšky, nabo autobusem který jezdí až v 10:00 hodin, Zpět jede brzo v 16:10 hodin v největším vedru. Nejlepší si zapůjčit čtyřkolku."
8
"Hotel a úroveň vybavení""Odpovídá ceně zájezdu,lednice a klimatizace za poplatek, televize, sprcha, balkon."
8
"Služby a personál""Personáml O.K. Usměvavý. Úklid pokoje nic moc.(podle mé ženy)."
10
"Zábava, sport, strava""Výborná kuchyň na jedničku, strava pestrá, chutná a velké množství.Sport- stolní tenis, tenis, kulečník."

úterý 01. 09. 09
"Příjemná dovolená"
7
Příjemný hotel pro rodiny s dětmi. Velmi milý personál, výborná strava, bezva bazén, brouzdaliště a celkové služby. Hotel je bohužel dost daleko od pláže. Vstup do moře je stejně velice špatný!
2
"Poloha a pláž""Hotel je daleko od pláže, která není nic moc!"
8
"Hotel a úroveň vybavení""Příjemný a čistý hotel s hezkým vybavením."
10
"Služby a personál""Personál byl na 1* Opravdu velmi vstřícný a milý a veškeré požadavky byly vždy rychle a ochotně vyřízeny."
8
"Zábava, sport, strava""Strava byla skvělá, sportovní vyžití - tenis, stolní tenis, pro děti houpačky, skluzavky, stolní fotbal...."

sobota 01. 08. 09
"O.K."
9
Vše perfektní hlavně pro rodiny s dětma kvůli klidnému prostředí. Nepříjemná je jen vzdálenost od moře.
8
"Poloha a pláž""Pláž je 10 minut od hotelu, což není příjemné, ale vydržet se dá, pláže jsou skvělé a když půjdete ještě o 5 minut déle, jsou písčité. V srpnu 2009 byly na tomhle místě velmi velké vlny, nedalo se plavat daleko. Možnost pronajmutí lehátek, 1 za 3 euro. U moře jsou obchody s potravinami a suvenýry. Pro velkou noční zábavu ale musíte jet do nejbližšího města, což není výhodné."
10
"Hotel a úroveň vybavení""Vybavení dobré, lednička na pokoji je za poplatek 10 euro na týden, na pokoji je i televize, kuchyňka tam není."
10
"Služby a personál""Personál milý, uklízečka přijde každý den vyměnit ručníky a vytřít podlahu."
8
"Zábava, sport, strava""Skvělé je, že na prostor s bazénem a lehátky nejde vidět z ulice. Bazén čistý, lehátek je dostatek, příjemné místo pro rodiny s dětmi. Jsou tady 2 kulečníkové stoly, fotbálek i ping pong. U bazénu je bar s koktejly i nealkoholickými nápoji, otevřen do půlnoci. Cca 1 za dva týdny je tam večer hudby, kdy hraje živá kapela. Snídaně i večery typu švédského stolu, snídaně skvělá, velký výběr, ale kdo má rád studenou večeři, nemá se večer možnost večer najíst."

sobota 01. 08. 09
"Spokojenost za rozumnou cenu"
7.5
Dojem dobrý a za rozumnou cenu. Budete si muset zvyknout na šííííííííílený řev cikád.
4
"Poloha a pláž""Hotel se nachází na velmi klidném místě hodně daleko od pláže. Na pláž jezdí 2x denně zdarma bus, můžete i taxikem - cca 8 euro. Jinak na plážích hlava na hlavě, ale vcelku čisto. Pokud chcete rušný noční život, musíte jinam - ten je až po 2 km."
10
"Hotel a úroveň vybavení""Hotel super, tv na pokojích, lednička a klimatizace za příplatek. Bazén velký, teplý a čistý.. se slanou vodou."
8
"Služby a personál""Každý den pokojská vyměňovala ručníky. Opravář i soukromý lékař v určité dny na hotelu. Servírky milé."
8
"Zábava, sport, strava""Houpačky, hřiště, malý a velký bazén, air hockey, fotbálek, ping pong stůl,.. Strava průměrná - švédské stoly, vždy na výběr min. dva druhy masa. Snídaně chutné. Jídlo neustále dodávají, takže se nestane, že by se to už snědlo a na vás nezbylo. Doporučuji all incl."

pondělí 01. 09. 08
"Hotel Oceanis"
9
O.K.
10
"Poloha a pláž""Je trochu dále od hotelu, ale vyhovuje "turistům""
8
"Hotel a úroveň vybavení""Slušný; nelze srovnávat s hotely ve střediscích ROH kde se večer jen sedí pije pivo a hrají se karty."
8
"Služby a personál""starají se je to O.K."
10
"Zábava, sport, strava""Individuální zábava i sport.Dle svých schopností a možností. Stravu nesmíme hodnotit podle našich pod- mínek! Jsme na dovolené v jiné zemi, jiných chutí a jiných zvyklostí! Přijeli jsme pro poznání jiné- ho způsobu života. Strava i nápoje vyhovují."