800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL TALEA BEACH - dotované pobyty 50+

  • Hotel se nachází přímo na pláži
  • Nákupní možnosti v blízkosti hotelu

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

hotel s příjemnou atmosférou se nachází v letovisku Bali, cca 40km od Heraklionu. Hotel je situován přímo na pláži. Obchůdky, restaurace a taverny se nacházejí v blízkém okolí hotelu.

Vybavenost

vstupní hala s recepcí a trezorem, restaurace, terasa, WiFi v okolí recepce a na pokojích zdarma, internetový koutek na recepci za poplatek, bazén (lehátka a slunečníky u bazénu zdarma), bar na pláži. Součástí hotelu je dětský koutek s bazénkem a hřištěm, tenisové kurty, hřiště vhodné pro basketbal a volejbal, minigol.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek, vlastní soc. zařízení, SAT TV, klimatizace, chladnička, trezor, balkón nebo terasa.

Stravování

ALL INCLUSIVE – snídaně (07:30-09:30), oběd (12:00-13:30), odpolední káva a sušenky (17:30-18:30), večeře (18:30-20:30), nealkoholické nápoje (coca cola, sprite, fanta, tonic, voda), alkoholické nápoje (pivo, bílé a červené víno, místní nápoj ouzo), 1x týdně Barbeque. Snídaně, oběd a večeře formou švédských stolů.

Pláž

písečná pláž s pozvolným vstupem do moře. Místy může být písek smíchán s drobnými oblázky. Lehátka a slunečníky za poplatek.

Sport a zábava

ANIMAČNÍ PROGRAM KLUBOVÉHO HOTELU, široká nabídka vodních sportů na pláži za poplatek.

Náš názor

oblíbený hotelový komplex vhodný zejména pro rodiny s dětmi s ideálním zázemím pro vyžití pro celé rodiny se stravováním All Inclusive

Počasí

Kréta

28°C Jasno

×