Zobrazit všechny nabídky
Řecko | Bali (Kréta)

TALEA BEACH - dotované pobyty 50+


  Poloha a popis

  Poloha

  hotel s příjemnou atmosférou se nachází v letovisku Bali, cca 40km od Heraklionu. Hotel je situován přímo na pláži. Obchůdky, restaurace a taverny se nacházejí v blízkém okolí hotelu.

  Vybavenost

  vstupní hala s recepcí a trezorem, restaurace, terasa, WiFi v okolí recepce a na pokojích zdarma, internetový koutek na recepci za poplatek, bazén (lehátka a slunečníky u bazénu zdarma), bar na pláži. Součástí hotelu je dětský koutek s bazénkem a hřištěm, tenisové kurty, hřiště vhodné pro basketbal a volejbal, minigol.

  Ubytování

  dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek, vlastní soc. zařízení, SAT TV, klimatizace, chladnička, trezor, balkón nebo terasa.

  Stravování

  ALL INCLUSIVE – snídaně (07:30-09:30), oběd (12:00-13:30), odpolední káva a sušenky (17:30-18:30), večeře (18:30-20:30), nealkoholické nápoje (coca cola, sprite, fanta, tonic, voda), alkoholické nápoje (pivo, bílé a červené víno, místní nápoj ouzo), 1x týdně Barbeque. Snídaně, oběd a večeře formou švédských stolů.

  Pláž

  písečná pláž s pozvolným vstupem do moře. Místy může být písek smíchán s drobnými oblázky. Lehátka a slunečníky za poplatek.

  Sport a zábava

  ANIMAČNÍ PROGRAM KLUBOVÉHO HOTELU, široká nabídka vodních sportů na pláži za poplatek.

  Náš názor

  oblíbený hotelový komplex vhodný zejména pro rodiny s dětmi s ideálním zázemím pro vyžití pro celé rodiny se stravováním All Inclusive

  Počasí  12345678910111208162432°C