800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL CORALLIUM

Vila se nachází na západním pobřeží Kréty mezi dvěma nejkrásnějšími plážemi Kréty Gramvoussa a Elafonissi, pouze 60 km od města Chania. Nejbližší oblázková pláž, kde se nachází také nejbližší taverna, je vzdálena pouze 200 m od vily. Vesnička Sfinari, kde je několik taveren a obchodů, se nachází přibližně 300 m od vil. Nejbližší větší město Kasteli, kde je velké množství nákupních možností, leží přibližně 20 km od vily.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

vila se nachází na západním pobřeží Kréty mezi dvěma nejkrásnějšími plážemi Kréty Gramvoussa a Elafonissi, pouze 60 km od města Chania. Nejbližší oblázková pláž, kde se nachází také nejbližší taverna, je vzdálena pouze 200 m od vily. Vesnička Sfinari, kde je několik taveren a obchodů, se nachází přibližně 300 m od vil. Nejbližší větší město Kasteli, kde je velké množství nákupních možností, leží přibližně 20 km od vily.

Vzdálenosti

od pláže: cca 200 m
od obchodů a taveren: cca 300 m
od pláže Falasarna: cca 10 km
od města Kissamos: cca 15 km
od letiště Chania: cca 70 km

Ubytování

ve vile Corallium jsou 3 dvoulůžkové ložnice, z toho 2 jsou v přízemí. Obě ložnice v přízemí mají vlastní koupelny s toaletami (jedna má vanu s vířivou koupelí). Obývací pokoj je vybaven sedací soupravou, TV/SAT, domácím kinem a připojením na internet (za příplatek). Obývací pokoj je propojený s plně vybavenou kuchyní (lednice, sporák, mikrovlnná trouba, myčka nádobí). Z obývacího pokoje se vychází přímo na zahradu a k velikému bazénu (asi 60 m²). V 1. patře je umístěna další dvoulůžková ložnice s koupelnou (s vířivou koupelí ve vaně) s WC a terasou s nádherným výhledem. Z terasy u bazénu a ze všech ložnic je krásný výhled na moře a na západ slunce nad západním pobřežím Kréty. Ve vilce je pračka.

Informace o ubytování

3 ložnice (až pro 7 osob)
bez stravování

Hodnocení

moderní komfortní vila s nádherným výhledem na moře a s blízkostí moře, velice klidná oblast bez přeplněných pláží a velkého turistického ruchu. Dobrá dostupnost krásných pláží Falasarna, Elafonissi a Gramvoussa.

Příplatky

zpáteční taxi transfer: cca 200-300 EUR/taxi/4 os. Uvedená cena na osobu platí při obsazenosti vily minimálně 4 osobami.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 15 km
vzdálenost od Letiště: 70 km
Nákupní možnosti: 300 m

Počasí

Kréta

22°C Skoro jasno

×