800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL POSEIDON

Komplex nových moderně zařízených vil stojí na svahu nad zálivem Kalathas asi 10 km východně od historického města Chania. Mezinárodní letiště v Chanii je vzdáleno necelých 30 min. jízdy autem. Nejbližší pláž Tersanas leží přibližně 900m od vil. Z vil je krásný výhled na moře a na západ slunce nad Chanií a přístavem Souda. Nejbližší taverna a obchody jsou ve vzdálenosti do 1km od vil.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

komplex nových moderně zařízených vil stojí na svahu nad zálivem Kalathas asi 10 km východně od historického města Chania. Mezinárodní letiště v Chanii je vzdáleno necelých 30 min. jízdy autem. Nejbližší pláž Tersanas leží přibližně 900m od vil. Z vil je krásný výhled na moře a na západ slunce nad Chanií a přístavem Souda. Nejbližší taverna a obchody jsou ve vzdálenosti do 1km od vil.

Vzdálenosti

od nejbližší pláže: cca 900 m
od vesničky Tersanas: 1 km
od letiště Chania: cca 15 km

Ubytování

všechny 4 luxusní vily jsou postaveny v tradičním krétském stylu z kamene a dřeva přičemž vnitřní zařízení je moderně a vkusně provedeno. V prvním patře vil je umístěna hlavní ložnice vily s koupelnou (sprcha, toaleta) a plasmovou satelitní TV. V přízemí vil se rozkládá obývací pokoj s plasmovou satelitní TV, CD/DVD, vysokorychlostním připojením na internet, krbem a sedací soupravou, plně vybavená kuchyně (sporák s troubou, mikrovlnná trouba, lednice, myčka nádobí aj.). a 3 dvoulůžkové ložnice s koupelnou (sprcha, toaleta). Obývací pokoj má prosklenou stěnu na terasu, ze které je krásný panoramatický výhled na moře. Ze suterénu se vychází na zahrádku s bazénem (55 m2), kde jsou lehátka a venkovní posezení. Ke komplexu vil patří tenisový kurt, který je klientům k dispozici zdarma. Vily jsou plně klimatizovány.

Informace o ubytování

4 ložnice (až pro 8 osob)
bez stravování

Hodnocení

luxusní ubytování nedaleko pláže s krásným výhledem na moře, pouze 30 min. od letiště v Chanii. Doporučujeme pronájem auta na celou dobu pobytu.

Příplatky

zpáteční taxi transfer 60-80 EUR/taxi/4 os. Uvedená cena na osobu platí při obsazenosti vily minimálně 6 osobami.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 1 km
vzdálenost od Letiště: 15 km
Nákupní možnosti: 1 km
Doba transferu z letiště: 30 min.

Počasí

Kréta

16°C Skoro jasno

×