800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ARISTEA

  • Písečná pláž je vzdálena cca 250 m

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Menší rodinný hotel s neopakovatelnou rodinnou atmosférou, naleznete v samém srdci Eloundy přímo u pobřeží v blízkosti malého přístavu. Od vyhledávané městské písečné pláže je vzdálen přibližně 250m. Od letiště v Heraklionu je Elounda necelých 70 km. V blízkosti hotelu najdete množství obchůdků, taveren barů a dalších.

Vybavení hotelu

V malebném 3 patrovém hotýlku Aristea najdete vše základní pro klidný průběh Vaší dovolené. V přízemí hotelu je menší recepce v četně lobby části s možností připojení na internet zdarma (Wi-Fi). Společenská místnost s barem kde se servírují i snídaně je v přízemí hotelu. K dopravě do vyšších poschodí můžete použít hotelového výtahu. K hotelu patří i vyhlášená "plovoucí" restaurace "Kalidon" s možností servírování večeří. Restauraci najedete ukotvenou u pobřeží hned vedle hotelu.

Vybavení pokoje

Hotel Aristea disponuje celkem 33 dvoulůžkovými pokoji s přistýlkou. Všechny pokoje mají vlastní příslušenství včetně vysoušeče vlasů. Na každém pokoji také naleznete televizi s množstvím programů, telefon. V parných dnech se můžete zchladit klimatizací (příplatek 5 Eur/den). Hotel nabízí i možnost pronájmu trezoru (7 Eur/týden) na recepci. Pokoje mají vlastní balkon nebo terasu.

Strava

snídaně formou bufetu, za příplatek večeře servírované menu (ve vyhlášené restauraci náležící k hotelu)

Náš názor

Rodinný hotel s neopakovatelnou rodinnou atmosférou.

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 70 km

Počasí

Kréta

30°C Polojasno

×