800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ELOUNDA PENINSULA

Hotel Elounda Peninsula je jedním z nejluxusnějších hotelů v Řecku a nachází se v oblasti zálivu Mirabello asi 2 km od letoviska.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel Elounda Peninsula je jedním z nejluxusnějších hotelů v Řecku a nachází se v oblasti zálivu Mirabello asi 2 km od letoviska.

Ubytování

Všechny pokoje a apartmá s vlastním sociálním zařízením (masážní vana, sprcha, WC, fén a audio systém, telefon, sušička na osušky, toaletní zrcadla) jsou vybaveny klimatizací, SAT TV s rádio kanálem, přímou telefonní linkou, vysokorychlostním internetem, minibarem, trezorem a v apartmá navíc druhá koupelna se sprchou a WC. Suity s vlastním bazénem za příplatek. Prezidentské suity a vily na pláži na vyžádání.

Vybavení

Recepce, Admiral´s Bar se salónkem a večer s hudbou piana, restaurace Calypso s nabídkou la carte americké snídaně a večeře, na jejichž přípravě spolupracuje Michelinovou hvězdou oceněný šéfkuchař Jacques Le Divellec, k dispozici je bazén, na molu je Serene´s Jetty Bar s nabídkou koktejlů. Dále je k dispozici sál s IMAX ozvučením, servis prádelny, parkování, pokojová služba, wellness vyhřívaný vnitřní bazén, sauna, turecké lázně, tělocvična a procedury známého řetězce Six Senses Spa, vinný sklípek s více než 800 řeckými a mezinárodními značkami. Hotel nabízí výlety a projížďky se soukromým průvodcem, vlastní golfové hřiště (9-ti jamkové), další golfové hřiště (18-ti jamkové hřiště cca 30 min jízdy).

Stravování

Snídaně.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Kréta

16°C Skoro jasno

×