Hotel a destinace
Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu
Zobrazit všechny nabídky
Řecko | Georgioupolis

ARGO + AKTI MANOS

  Poloha a popis

  Popis

  KOMBINOVANÝ POBYT NA OSTROVĚ KRÉTA A SANTORINI! Balíček Kréta – Santorini zahrnuje : let do Heraklionu, noc v Heraklionu v 3* hotelu se snídaní, lodní dopravu na Santorini, 3noci v hotelu ARGO3* se snídaní na Santorini, lodní dopravu zpět na Krétu a ubytování v hotelu AKTI MANOS 3* s programem AI a veškeré transfery spojené s tímto pobytem. Služby česky hovořícího delegáta na Krétě.

  Poloha

  ARGO HOTEL 3* SANTORINI
  velice příjemný hotelový komplex po rekonstrukci, ležící v zelené zahradě, se nachází na úpatí hory Mesa Vouno v klidné části přímořského letoviska Kamari. V okolí hotelu je dostatek možností pro trávení volného času při pohodové dovolené - obchůdky, kavárny, restaurace a taverny.

  AKTI MANOS 3* KRÉTA
  velmi pěkný hotel s příjemnou atmosférou ležící na krásné písčné pláži s pozvolným vstupem do moře. Hotel se skládá z hlavní budovy a dvoupatrových budov umístěných v krásné a bohaté zahradě středomořského typu. V těsné blízkosti hotelu se nachází obchůdky, kavárny a taverny. Možnost dopravy místní autobusovou linkou (zastávka u hotelu) do historického centra Rethymna cca 20 km a do přilehlého městečka Georgioupolis cca 5 km (zastávka u hotelu). Do městečka Georgioupolis se dostanete také procházkou po pláži (cca 3,5 km).

  Vybavenost

  ARGO HOTEL 3* SANTORINI
  vstupní hala s recepcí, jídelna pro podávání snídaní, pool bar, venkovní bazén s lehátky a slunečníky, TV místnost, fitness, sauna, trezor na recepci (za poplatek)

  AKTI MANOS 3* KRÉTA
  vstupní hala s recepcí, restaurace, bar, místnost se SAT TV, bazén s dětským brouzdalištěm, terasa na slunění s lehátky a slunečníky zdarma, internetový koutek – za poplatek.

  Ubytování

  ARGO HOTEL 3* SANTORINI
  klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, vlastní soc. zařízení, SAT TV, telefon, lednička, vysoušeč vlasů, trezor (za poplatek), balkon nebo terasa

  AKTI MANOS 3* KRÉTA
  dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, vlastní soc.zařízení (vana nebo sprcha), klimatizace (v ceně), vysoušeč vlasů (k zapůjčení za poplatek), telefon, SAT TV, trezor (za poplatek), lednička, balkon nebo terasa.

  Stravování

  ARGO HOTEL 3* SANTORINI
  snídaně podávána formou bufetu.

  AKTI MANOS 3* KRÉTA
  ALL INCLUSIVE (7:30-23:00) – snídaně, obědy a večeře formou švédských stolů. Neomezená konzumace nealkoholických a alkoholických nápojů místní výroby, odpolední snack.

  Pláž

  ARGO HOTEL 3* SANTORINI
  hotel se nachází cca 5 min. pěší chůze od pláže s černým vulkanickým pískem

  AKTI MANOS 3* KRÉTA
  hotel se nachází přímo u krásné široké písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek. Na pláži se rovněž nachází taverna s připojením na internet za poplatek.

  Sport a zábava

  ARGO HOTEL 3* SANTORINI
  vodní sporty na pláži

  AKTI MANOS 3* KRÉTA
  plážový volejbal, vodní sporty na pláži (za poplatek), internetový koutek (za poplatek).