800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAPARTMÁNY MONTREAL

Studia a apartmány se nachází v rodinném hotelovém komplexu Fereniki skládajícím se z hlavní budovy a 6 přilehlých budov na okraji letoviska Gergioupolis. Vzdálenost do centra Gergioupolis se spoustou možností k večerním procházkám a využití volného času je cca 300 m. Krásné historické centrum města Rethymno je vzdáleno cca 20 km.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

studia a apartmány se nachází v rodinném hotelovém komplexu Fereniki skládajícím se z hlavní budovy a 6 přilehlých budov na okraji letoviska Gergioupolis. Vzdálenost do centra Gergioupolis se spoustou možností k večerním procházkám a využití volného času je cca 300 m. Krásné historické centrum města Rethymno je vzdáleno cca 20 km.

Vybavenost

v rámci celého hotelového komplexu lze využít recepci se vstupní halou, společenskou místnost, SAT TV, internetový koutek za poplatek, bar, 5 sladkovodních bazénů a 2 dětské bazény, které jsou v blízkosti sluneční terasy se slunečníky a lehátky zdarma, 2 bary u bazénu, dětské hřiště, lázně, saunu, vířivka a krytý bazén.

Ubytování

studia a apartmány jsou zařízeny v krétském stylu, vlastní soc. zařízení, jednoduše vybavený kuchyňský kout se základním vybavením a ledničkou, telefon, trezor (za poplatek), klimatizace (za poplatek), balkón nebo terasa.

Stravování

vlastní. Možnost dokoupení snídaní, večeří nebo polopenze, formou švédských stolů.

Pláž

dlouhá písčitá pláž ve vzdálenosti cca 150-200m od hotelu. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Sport a zábava

vířivka, vodní sporty na pláži za poplatek.

Náš názor

doporučujeme nenáročným klientům, kteří chtějí strávit pohodovou dovolenou v blízkosti pláže a využít snadné dostupnosti do všech koutů Kréty k poznávání krás tohoto ostrova.

Vzdálenosti od hotelu

Památky: 20 km

Počasí

Kréta

20°C Jasno

×