800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ADONIS

  • Nachází se na klidném místě

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Toto ubytování typu studia a apartments tvoří 3 jednopodlažní budovy, které jsou situovány kolem bazénu na okraji letoviska Kato Gouves. Nejbližší obchod je ve vzdálenosti cca 250 m. Doporučujeme pro méně náročnou klientelu. Centrum s obchody s potravinami, suvenýry, šperky, keramikou, oblečením, restauracemi, tavernami, kavárnami, bary je cca 15 minut svižné chůze. Lékárna, bankomat, zdravotní středisko, lékárna je cca 1,5 km. Letovisko a studia představují ideální místo pro dovolenou spojenou s procházkami podél mořského pobřeží. Gouves patří k tradičním letoviskům na ostrově, dnes už je prakticky součástí velké turistické oblasti, poblíž středisek Chersonisos, Analipsi a Kokkini Hani. Z Kato Gouves (Dolního Gouvesu) jezdí linkové autobusy ze zastávky 11 (od hlavní silnice) po cca 15-30 minutových intervalech (během dne, v sezóně je spojení obvykle až do půlnoci) do Heraklionu (jízdenka stojí cca 2,30€/cesta).Taxi vyjde na cca 1,5€/1 km. Jízdenky se kupují u řidiče, zpět na autobusových nádražích nebo v trafice. Doporučujeme individuálně navštívit Krétské akvárium - Crete Aquarium v Gournes (www.cretaquarium.gr), cca 4,5 km, mezi letovisky Kokkini Hani, Gouves a Gournes. Vstupné v sezóně 2013 - dítě do 5 let zdarma, děti do 17 let, studenti a osoby nad 65 let cca 6€ a dospělé osoby cca 9€, otevřeno bývá denně od 09:30-21:00, audioprůvodce - cca 3€/osoba. V sezóně 2013 zde byla otevřena výstava o dinosaurech. Cesta trvá cca 20 minut chůzí kolem moře. Dalším tipem jsou projížďky výletním vláčkem (jezdí zhruba každé 2 hodiny) - přes letoviska Gouves, Gournes, Kokkini Hani, Vathianos Kambos, délka cca 75 minut, cena 9€/osoba a cca 5€/děti. V letovisku Gouves doporučujeme navštívit malý kostelíček (nedaleko hotelu Gouves Maya Resort, který též máme v nabídce), kde každou neděli probíhá mše, v sobotu zde bývají svatby a jsou odtud krásné pohledy na západ slunce, je cca 1 km od hotelu. Malý přístav v zátoce, kde je možnost klidného koupání i za větrného počasí, je cca 200 m od kostelíčku.

Pláž

Nejbližší písečná pláž v letovisku je vzdálena cca 600 m, cestou přes hlavní silnici. Vstup do moře je pozvolný.

Kapacita

Celkovou kapacita tohoto objektu je 10 jednoduše vybavených pokojů (2lůžkové s možností jedné přistýlky nebo rozkládacího gauče nebo pevného třetího lůžka). Všechny pokoje jsou vybavenou koupelnou se sprchovým koutem a WC, kuchyňským koutem se základním vybavením, elektrickým vařičem, rychlovarnou konvicí, chladničkou, TV (jen místní programy), balkónem nebo terasou s výhledem na bazén, okolí, letovisko, vnitrozemí. Klimatizace v některých pokojích za příplatek (cca 6€/den). V sezóně 2014 by zde měli být k pronajmutí trezoru za poplatek cca 2€/den. Ubytování pro jednu osobu je možné ve studiu s neobsazeným lůžkem. Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Služby

Recepce (08:00-22:00), cafe bar s posezením na terase, malá zahrádka s několika stromy. Wifi zdarma v prostoru recepce.

Stravování

Vlastní strava. Doporučujeme navštívit místní taverny a restaurace v letovisku a ochutnat tradiční krétskou kuchyni. Na místě je možné přikoupit si servírované snídaně za cca 4€/osoba.

Sport a zábava

Bazén s oddělenou částí pro děti, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, na pláži (za poplatecca 6-8€/set/den). Paní majitelka Marie příležitostně pořádá ukázku vaření a pečení receptů krétské kuchyně, více o této aktivitě zde: http://adonisapartmentscrete.com/pages/gallery/gallery_single.asp?page=1&category=5

Vzdálenosti od hotelu

Nákupní možnosti: 250 m

Počasí

Kréta

20°C Jasno

×