800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAPARTMÁNY LAMBRAKIS CLEVER

již rezervován 21 x

  • Výhodná cenová nabídka
  • Vhodné i pro rodiny s dětmi
  • Malebné letovisko s krásným mořem
  • Ubytování u pláže

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha a popis

CLEVER nabídka! Apartmány Lambrakis se nacházejí hned vedle hotelu Aphrodite Beach Club 4*, kde klienti využívají program alli nclusive. Toto ubytování spadá do programu CLEVER, protože umožňují využít "chytré" kombinace levného ubytování a servisu formou programu all inclusive v hotelu 4*. Centrum letoviska Kato Gouves je vzdáleno cca 300 m, najdete zde obchody, taverny, restaurace a bary. Hotel Aphrodite Beach Club, kde klienti mohou trávit celý den, uspokojí všechny věkové kategorie včetně rodin s malými dětmi. Ubytování Lambrakis se nachází v klidnější části letoviska Kato Gouves, avšak s dostupností nákupních možností a i denní a noční zábavě a doporučujeme ho především rodinám s dětmi, které využijí pohodlí soukromého ubytování a zároveň plně využívají all inclusive 4* hotelu za příznivou cenu. Hotel je hned vedle Lambrakis, vchod z pláže do hotelu je vzdálen cca 30 m.

Vybavení hotelu

Apartmány mají recepci a svůj bázen, klienti však mohou v rámci programu all inclusive využívat bazény a vybrané sporty a aktivity v sousedním hotelu Aphrodite Beach Club 4*.

Vybavení pokoje

Studia pro 2 - 3 osoby a apartmány pro 3 - 4 osoby se nachází v přízemí nebo v patře, májí vlastní sociální zařízení (sprcha, WC), v některých pokojích je klimatizace (za poplatek 5 €/den), mini chladnička, balkón nebo terasa s výhledem na okolí, zahradu či částečně na moře.

PANClub

ANIMAČNÍ PROGRAMY pro děti i dospělé 6x týdně v sousedním hotelu Aphrodite Beach Club: - pro děti kreativní a sportovní aktivity - pro dospělé sportovní aktivity - večer animace pro děti i dospělé (show a tanec) Animační programy se konají v období: poslední týden v červnu až druhý týden v září. Změna programu vyhrazena.

Stravování

All Inclusive v sousedním hotelu APHRODITE BEACH CLUB 4* zahrnuje: snídaně (07:00 - 09:30), obědy (12:30 - 14:30) a večeře (19:00 - 21:30) jsou formou bufetu v hotelové restauraci, místní nealkoholické nápoje (post mix, limonády, s výjimkou fresh juice), alkoholické nápoje místní výroby (Ouzo, Raki, Brandy), točené pivo, místní víno (bílé, růžové a červené), long drinks a koktejly (viz menu v All Inclusive baru) jsou nabízeny od 10:00 - 23:00, poté se již nápoje platí. Od 15:00 - 16:00 je nabízena káva, čaj a výběr dezertů a zmrzlin. Složení programu all inclusive je orientační. Změna složení i časů all inclusive vyhrazena - dle vedení hotelu.

Pláž a plážový servis

První písčitá pláž, místy smíšená s oblázky, pláž je přímo apartmánů Lambrakis, pouze se přejde místní komunikace, druhá pláž je vzdálena cca dalších 100 m. Lehátka a slunečníky a vodní sporty jsou za poplatek. 1x půjčení kánoe zdarma, podrobnější info v hotelu Aphrodite Beach Club.

Pro děti

Dětská postýlka zdarma (na vyžádání). V sousedním hotelu Aphrodite Beach Club 4* - dětský bazén s mořskou vodou, dětský bazén sladkovodní, mini klub, mini disco, dětské hřiště, dětské židle v restauraci.

Sport a zábava

V rámci programu all inclusive v hotelu Aphrodite Beach Club 4* : stolní tenis (vratná záloha), plážový volejbal, tenisový kurt za denního světla (vratná záloha), boccia, volejbal, vodní pólo, vodní gymnastika, aerobik, mini golf. Animace (animační tým hovoří několika světovými jazyky) - každý den hry u bazénu a na pláži, vodní gymnastika, kvízy, šipky, bingo, taneční soutěže, turnaje, folklorní večery, párty a večírky, večerní show. Za poplatek : fitness, sauna, billiard, mini fotbal Calceto. Golfové hřiště cca 8 km od hotelu (za poplatek). Aktuální nabídku služeb a sportů a jejich případné poplatky obdržíte po příjezdu na recepci hotelu Aphrodite Beach Club 4*.

Služby v ceně

Nabídku sportů a zábavy, které jsou v rámci all inclusive, získáte po příjezdu na ubytování.

Služby za poplatek

Lambrakis - klimatizace 5€/den. V hotelu Aphrodite Beach Club 4*: - Wi-Fi v lobby - masáže a kosmetický salon - kadeřnictví - taxi služba - auto, moto a půjčovna jízdních kol - prádelna a čistírna - jízda na koni Centrum (9 km od hotelu) - fitness - sauna - billiard - mini fotbal Calceto - dětská postýlka (na vyžádání) - dětský kočárek (na vyžádání) - hlídaní dětí Kompletní nabídku služeb, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive a jsou za poplatek, obdržíte po příjezdu na recepci hotelu.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Nákupní možnosti: 300 m

Počasí

Kréta

12°C Jasno