800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ATLANTICA SENSATORI RESORT

Luxusní hotelový komplex v moderním krétském stylu se skládá z hlavní hotelové budovy a několika bloků budov umístěných v zahradě chráněné zděným plotem. Hotel se nachází u krásné široké písečné pláže (přístup pouze přes komunikaci – promenádu) mezi letovisky Anissaras a Analipsi. Centrum letoviska Analipsi s kavárnami, minimarkety, pekařstvím, lékárnou, internetovou kavárnou a bankomatem 5 min. chůze. Vzdálenost do rušného letoviska Hersonissos je zhruba 4 km. Golfové hřiště je vzdáleno asi 8 km. Vzdálenost od Heraklionu 22 km.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

luxusní hotelový komplex v moderním krétském stylu se skládá z hlavní hotelové budovy a několika bloků budov umístěných v zahradě chráněné zděným plotem. Hotel se nachází u krásné široké písečné pláže (přístup pouze přes komunikaci – promenádu) mezi letovisky Anissaras a Analipsi. Centrum letoviska Analipsi s kavárnami, minimarkety, pekařstvím, lékárnou, internetovou kavárnou a bankomatem 5 min. chůze. Vzdálenost do rušného letoviska Hersonissos je zhruba 4 km. Golfové hřiště je vzdáleno asi 8 km. Vzdálenost od Heraklionu 22 km.

Vybavení

k dispozici vstupní hala s recepcí, několik restaurací a barů (hlavní restaurace, á la carte atd.), minimarkety, bazény a dětské bazény, rozlehlé dětské hřiště, lehátka a slunečníky u bazénu a na pláži, plážové osušky za depozit(výměna zdarma), TV místnost, miniklub, stolní tenis, plážový volejbal, tenisové kurty, fitness, vodní sporty, stolní tenis (depozit za půjčení raket), zlatnictví, bankomat, hotelové spa centrum, vnitřní vyhřívaný bazén s mořskou vodou, plážové osušky, internet na pokoji, WiFi připojení v lobby, lékař, směnárna, prádelna. Autobusová zastávka asi 700 m od hotelu. Vedle hotelu je klidná promenáda s kavárnami, tavernami, obchody se suvenýry a minimarkety. WiFi připojení na recepci zdarma.

Služby za poplatek

spa centrum, lékař, prádelna, vodní sporty, noční osvětlení tenisových kurtů a basketbalového hřiště, lehátka a slunečníky na pláži, internetové připojení přes kabel, elektronické hry, biliár, potápění, minibar.

Ubytování

moderně zařízené 2 lůžkové pokoje s možností jedné přistýlky pro dítě s balkonem nebo terasou v hlavní hotelové budově. Za příplatek a na vyžádání pokoje s vlastním bazénem, rodinné pokoje, rodinné suity, suity s vlastním bazénem. Za příplatek možnost výhledu na moře. Pokoje disponují minibarem, telefonem, hudebním kanálem, SAT/TV, kávovým setem, trezorem, klimatizací, koupelnou/WC, vysoušečem vlasů, balkonem nebo terasou.

Pro děti

dětský bazén, animační programy (ne v českém jazyce), velké dětské hřiště, dětský klub, dětská postýlka zdarma.

Pláž

u písčité pláže, kterou od hotelu odděluje místní komunikace

Náš názor

Luxusní hotel v moderním krétském stylu se vstupní branou je umístěný v zahradě v lokalitě oblíbené pro svoji klidnou a příjemnou atmosféru. Vhodný pro náročné klienty všech věkových kategorií a pro rodiny s dětmi. Luxus, který si zasloužíte.

Strava

Snídaně:bufetové
Obědy:bufetové
Večeře:bufetové
All inclusive: Rozšířená plná penze snídaně, oběd a večeře formou bufetu včetně nápojů (točené pivo, domácí víno, nealkoholické nápoje, minerální voda) v hlavní restauraci, minifotbal, tenisové kurty (osvětlení a lekce za poplatek), plážový volejbal, hřiště na basketbal (osvětlení a lekce za poplatek), lukostřelba, posilovna.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 6 km
Nákupní možnosti: 6 km

Počasí

Kréta

11°C Skoro jasno