Zobrazit všechny nabídky
Řecko | Kréta | Gouves - Analipis

APHRODITE BEACH

Shrnutí hodnocení
Velmi dobré
4.2

Hodnocení našich klientů


neděle 01. 09. 13
"hotel Aphrodite Beach"
7
Byly jsme tři manželské páry, takže jsme se bavili, ale už bych tam asi nejela kvůli moři. Pro děti absolutně nevhodné. Koupili jsme si zájezd lodí na Spinalongu, do Agios Nikolaos-to bylo zpestření.
1
"Poloha a pláž""menší pláž přes místní komunikaci a to nic moc-ani jednou jsme se zde nekoupali, taková zátoka, krytá před vlnami kamennou zdí. A to tam ještě chtěli 5 Eur za lehátka+slunečník.Chodili jsme asi 10 minut na pláž vedlejšího hotelu, ale jen vykoupat-ležet by nás tam asi nenechali. Byli celkem velké vlny, nedalo se vůbec plavat tam, kde nebyla pláž kryta kamennou zdí."
9
"Hotel a úroveň vybavení""hotel na slušné úrovni, ubytování bez výhrad, strava pestrá-každý si určitě vybral. "
1
"Služby a personál""služby odpovídají kvalitě hotelu-bez připomínek"
9
"Zábava, sport, strava""strava pestrá, dobrá. Malé městečko, takže večer jen krátká procházka kolem obchůdků."

neděle 01. 08. 10
"pohoda"
8.5
Dovolená pohodová,pěkné prostředí.Vinikající relax.
6
"Poloha a pláž""Pláž u hotelu nanic.Vedle asi 10 minut procházkou pěkná písečná pláž."
8
"Hotel a úroveň vybavení""Pokoje spíš na přespání ale bez problémů."
6
"Služby a personál""Personál převážně vstřícní Slováci.Jen na recepci zapotřebí znalost cizího jazyka zapotřebí."
10
"Zábava, sport, strava""Animátoři bez chyby.Pro děti hřiště."

sobota 01. 08. 09
"DOVOLENÁ V APHRODITE BEACH - nezaujatá recenze z 8. měsíce 2009"
8.5
ten nejlepší.Rozhodně doporučuji.
6
"Poloha a pláž""Hotel se nachází od moře pouze přes silnici.Pláž patřící k hotelu je malá,ale dostačující.Řekové jsou vydřiduši.Zde 2 lehátka + slunečník - 5 euro,jinde 6e uro.Tato malá pláž je od otevřeného moře chráněna kamenino-betonovým molem.Prostor na koupání připomíná svou velikostí spíše rybník.Pláž je písčitá.Lokalita se nachází na severní straně Kréty.Z otevřeného moře foukal celý týden silný vítr,což vytvářelo slušné vlny.Myslím,že vítr na Krétě utichá jen mimořádně.takže kdo má rád vlny,může se vyřádit na 200 m vzdálené velké pláži,kde je též písek.Kdo si chce zaplavat,nechť využije malou pláž.Voda zde ovšem není tak průzračná,jak bychom si přáli.Ovšem žádné drama!!Velkou výhodou tohoto hotelu je vzdálenost od malé pláže.Skutečně pouze přes silnici.Myslím,že většina lidí využívala velkého prostoru kolem bazénů,náležejících k hotelu a to zdarma.Vykoupat se šli přes zmíněnou silnici."
8
"Hotel a úroveň vybavení""Nebyl jsem ubytován přímo v hlavním hotelu,takže ten nemohu posuzovat.Ubytován jsem byl v přilehlém hotelu APOLLO.Je značený jako ***+.Ten bych hodnotil jako ne nijak luxusní,ale uspokojující.Řekové si se stavebními detaily nedělají hlavu.Konkrétně omítka v pokoli slušná,ale přeštukovat strop -to nestojí za to.takže nahrubo nahozený strop.Klimatizace bez poplatku.Funkční.Pokoj ale reálně pouze pro dva.Teplá voda,WC bez problémů.Hlavní hotel APHRODITE BEACH- zvenku žádné stavební úpravy.Odšalovaný beton natřít bez dalších úprav a honem pronajímat... "
6
"Služby a personál""Skvělé!!Pokoje uklizené každý den.Kolem bazénů i v celém hotelu čisto."
10
"Zábava, sport, strava""Animační programy večer každý den a opravdu skvělé.Přes den též programy pro děti i dospělé.Animátoři na úrovni. Hotel je vybaven velkým venkovním bazénem s mořskou(!) vodou a jedním bazénem vnitřním se sladkou vodou. Sportovní vyžití je určitě velmi dobré.V prospektech nelžou. Strava byla skvělá.Myslím,že předčila i egyptskou.Velmi dobře ochucená,doplňovaná,ovoce.Točené víno i pivo se dalo pít.Alkohol místní výroby bez problémů.Jídelna skvěle fungující určitě především ochotnému a pozornému vedoucímu.Větčina obsluhujících byly slovenské studentky,takže i dorozumíváním žádný problém.Čisto,velké dostačující prostory.Každý večer možno při večeři sledovat krásný západ Slunce přímo do moře."

sobota 01. 08. 09
"Moc příjemně strávená dovolená"
8.5
Bezvadně strávená dovolená, jen okolí by mohlo být uklizené - odpadky občas někde po zemi.. a pláž nás zklamala trochu, lepší je ta vzdálená 300 m - písečná, ale my jsme si to užívali spíše u bazénů ...
4
"Poloha a pláž""Menší písečno-oblázková pláž hned před hotelem, asi 30 m ... "
10
"Hotel a úroveň vybavení""My jsme byli ubytování ve 3. zrekonstruovaném patře, takže luxus, nádhera. Klimatizace na pokoji, LCD, lednička, fén."
4
"Služby a personál""Milý a ochotný. Skoro denně měněné ručníky. Servírky hned po tom, co dojíte, odnášejí talíře a vy si můžete jít pro další chod."
10
"Zábava, sport, strava""Bezvadní animátoři, vodní aerobic, strečink, vodní pólo, volejbal, další hry od animátorů (šipky, ...)"

středa 01. 06. 11
"výborná dovolená"
8
Určitě bych se do tohoto hotelu vrátila. Můžu všem jen doporučit.
6
"Poloha a pláž""Super poloha, blízko letiště, člověk se tak nemusí kodrcat dlouho autobusem. Pláž u hotelu nic moc, ale 5 minut pěšky je hezká pláž, kde ale o víkendu byla hlava na hlavě."
8
"Hotel a úroveň vybavení""Hotel paráda, určitě stačí. Jídlo a pití parádní. "
6
"Služby a personál""Obsluha dobrá, člověk se domluví i česky."
"Zábava, sport, strava""Animátoři stále něco vymýšleli.. bavili jsme se."

pondělí 01. 09. 08
"celková spokojenost"
9.5
užili jsme si báječnou dovolenou i s naším hyperaktivním 2-letým synkem :-)
8
"Poloha a pláž""Pláž u hotelu není úplně nejlepší, využívali jsme cca. 200 m vzdálenou písčitou pláž. Vadila nám pouze orientace pokoje na diskotéku, která fungovala i do 3 hodin do rána"
10
"Hotel a úroveň vybavení""bez připomínek :-)"
8
"Služby a personál""ochotný a milý personál"
10
"Zábava, sport, strava""plná spokojenost. Strava pestrá, výborná chuť. "