800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyKRI KRI VILLAGE APARTMENTS

  • Nachází se u obce Gournes cca 80 m od pláže.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha a popis

Kri-Kri Village Holiday Apartments se nachází u obce Gournes 80 metrů od pláže. Město Heraklion je vzdáleno 16 km , město Hersonissos, které je plné nočního života je vzdáleno 30 minut autem. Letiště Heraklion je vzdáleno 12 km a přístav v Heraklionu je vzdálen 15 km.

Vybavení hotelu

K dispozici pro hotelové hosty je parkoviště, připojení k internetu ve veřejných prostorách zdarma, čistírna, společenská místnost, bazén, bar u bazénu, lehátka a slunečníky u bazénu, rodinné pokoje.

Vybavení pokoje

Studio pro 2 osoby má koupelnu (sprcha, WC), TV, klimatizaci (za poplatek 5€/den)), sejf (za poplatek 3€/den), kuchyňku se základním vybavením. chladničku, jídelní stůl, terasu s výhledem do zahrady nebo na bazén. Studio pro 3 osoby má koupelnu (sprcha, WC), TV, klimatizaci (za poplatek 5€/den)), sejf (za poplatek 3€/den), kuchyňku se základním vybavením. chladničku, jídelní stůl, balkon n s výhledem na bazén nebo moře. Apartmány pro 4 osoby má koupelnu (sprcha, WC), TV, klimatizaci (za poplatek 5€/den)), sejf (za poplatek 3€/den), kuchyňku se základním vybavením. chladničku, jídelní stůl, balkon n s výhledem na bazén nebo moře.

Stravování

Bez stravy. Možnost dokoupení snídaní.

Pláž a plážový servis

Pláže jsou písčité s oblázky i kamenité. Jedna z pláží se nachází cca 80 metrů od hotelu , na které jsou umístěny lehátka se slunečníky (za poplatek ).

Pro děti

Dětské hřiště.

Služby v ceně

Nabídku služeb, které jsou zahrnuty do ceny zájezdu, získáte po příjezdu do Kri Kri.

Služby za poplatek

Klimatizace 5€/den, sejf €/den. Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty do ceny zájezdu a které se na místě platí, získáte po příjezdu.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 16 km
vzdálenost od Letiště: 12 km

Počasí

Kréta

18°C Převážně oblačno

×