800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinySUNSHINE VILLAGE

Komplex leží přímo nad centrem městečka Chersonissos a je vzdálen asi 600 m od tradiční vesničky Koutouloufari. Oblázkovo – písečná pláž je vzdálená přibližně 650 m. Ve vzdálenosti asi 500 m se nachází vodní park. Centrum města s četnými možnostmi pro nakupování a zábavu leží cca 1,5 km od hotelu.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Komplex leží přímo nad centrem městečka Chersonissos. Oblázkovo - písečná pláž je vzdálená přibližně 600 m. Na pláž a zpět 2x denně kyvadlová doprava zdarma. Centrum města s četnými možnostmi pro nakupování a zábavu leží cca 1 km od hotelu.

Vybavení

Apartmánový hotel s rodinnou atmosférou disponuje celkem 64 ubytovacími jednotkami. Přijímací prostor s recepcí, koutek se satelitní TV, bar s terasou, restaurace. Ve venkovním areálu naleznete sladkovodní bazén a bar. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, na pláži za poplatek.

Pokoje

Apartmány jsou velice prostorné a vkusně zařízené. Kombinovaný obývací prostor s ložnicí a samostatnou ložnicí, telefon, rádio, chladnička, sprcha, WC a balkon nebo terasa. Trezor a klimatizace za poplatek.

Zábava

Denní animační program pro děti a dospělé, 5x týdně večerní zábava. V centru města Chersonissos mnoho barů, diskoték, taveren a restaurací.

Sport

Tenis, stolní tenis, fotbal, volejbal. Za poplatek biliár.

Děti

Samostatný dětský bazén, dětské hřiště.

Stravování

All inclusive.

Popis all inclusive

Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 hod. do 22:00 hod. Poznámka: Delegát jen na telefonický kontakt.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 1 km
Nákupní možnosti: 1,5 km

Počasí

Kréta

18°C Polojasno

×