Řecko | Kréta | Hersonissos

VILLAGE RESORT & WATERPARK

  Přidat k oblíbeným

  Hodnocení našich klientů

  út 1.6.2010
  "hotel Mareblue Village"
  6
  Hotel bych si příště nevybrala s ohledem na vzdálenou pozici od moře. Taktéž ta 90% převaha německých turistů a tím pádem německých animátorů pro děti a i dospělé nebyla nic moc. Zklamaná jsem byla taktéž z kvality ubytování, rozhodně bych tento hotel neoznačovala 4*, ale spíše slabší 3*.
  6
  "Poloha a pláž"
  "Pláž je 1200-1500m daleko!!! Z hotelu sice jezdí cca 7xúden bus zdarma, ale je to i tak unavující. prostě na pláž si jen tak na hodinku neodskočíte. Většinou tam jedete minimálně na půl dne. Pláž Star Beach je hezká a okolí velmi upravené, vstup zdrama, jen nesmíte sebou mít jídlo a pití, u vchodu vám ho vyhodí. Všechno si můžete zakoupit na místě. Lehátka i slunečníky platíte cca 8 euro/ den za dvě lehátka a jeden slunečník. Ale můžete ležet i na ručníku na písku nebo nahoře na trávníčku."
  6
  "Hotel a úroveň vybavení"
  "Hotel je velmi špatně umístněn, v kopci, nejbližší hotel cca 500m daleko, do města cca 2000m. Takže pěšky to moc čast chodit nebudete. My jsme to šli jednou a pak jsme to vzdali a jezdili hotelových budem. Hotel je nižší úrovně než uvádějí. Takže počítejte s takovou maximálně 3*. Pokoje jsou hezké, ale malé, koupena taky malá i balkonek. Klimatizace a lednička na pokoji. Sem tam vám proběhne po pokoji v noci šváb.... :-) "
  6
  "Služby a personál"
  "Personál docela příjemný a ochotný. Pokud nebudete umět německy a nebo anglicky s nikým se zde nedomluvíte. Delegátks se objeví cca 3x za pobyt, ale je sama málo informovaná, takže se moc informací nedozvíte. "
  6
  "Zábava, sport, strava"
  "Zábava pouze v hotelu. Budou vám tam celý den u bazénu pokřikovat němečtí animátoři, takže na klidné opalování rovnou zapomeňte! Budou vás tahat na různé hry a aktivity. Pro děti dětský bazén a zábavný bazén, skákací hrad. Dále hřiště na fotbálek, volejbal, tenis, fitko. Večer animační večery v němčině. V našem termínu něco "přechemizovali" v bazénu a spoustě hotelových hostů zezenali bílé plavky nebo jejich bílé části. Jednomu z hostů dokonce zezenelalo tetování a několika blondýnám vlasy. Hotel se k tomu postavil dost odmítavě, že plavky můžou dát maximálně do čistírny, ale s vlasama nic nělat nechtěli ani žádné odškodné nechtěli nabídnout. Hosté se za zničené plavky a vlasy měli smířit s omluvou "sorry"... Jedinné plus byl cvičební program Davida Hufa, který osobně vedl. Takže jste si mohli zacvičit ráno, odpoledne i večer a ještě jste to měli s "osobním" prenérem a poradcem. Takže to bylo na pobytu super! Ke stravě se nedá nic vytknout, vždy jsme si měli co vybrat a vařili opravdu velmi chutně. Já 2 kg přibrala... :-) "

  TripAdvisor

  Přidejte Vaše vlastní hodnocení

  Měsíc
  Rok

  Vložte obrázek nebo kliknutím vyberte soubor, který chcete nahrát.

  Pole označená hvězdičkou *musí být vyplněna