800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyBLUE SKY HOTEL

  • Písečná pláž je vzdálená asi 250 m.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel je situován ve vzdálenosti přibližně 800 m od centra letoviska. Nejbližší nákupní možnosti se nachází ve vzdálenosti asi 300 m. Písečná pláž se rozkládá asi 250 m od ubytování.

Vybavení Hotelu

Hostům je k dispozici vstupní prostor s recepcí, hotelová restaurace a bar. Součástí hotelového vybavení je venkovní bazén se slunečníky s lehátky a bar u bazénu. Dětem je určeno dětské brouzdaliště.

Vybavení pokoje

Apartmány pro 4 osoby, s vlastním sociálním zařízením (koupelna, WC), jsou tvořeny dvěma místnostmi, obývacím pokojem s rozkládacím gaučem pro 2 osoby a ložnicí s dvojlůžkem nebo se dvěma samostatnými lůžky. Součástí je balkon nebo terasa, k vybavení patří klimatizace (za poplatek), základní nádobí, chladnička, vařič a mikrovlnná trouba.

Pláž a plážový servis

Písečná pláž se nachází ve vzdálenosti asi 250 m od hotelu. Lehátka a slunečníky se poskytují za poplatek.

Sport a Fitness

Slunečníky a lehátka u bazénu lze využívat bezplatně. Hotel pro své hosty zajišťuje večerní animační program (grilování, karaoke, kvízy). Bohaté možnosti zábavy a nákupů mají hosté také v samotném centru letoviska.

Stravování

Hosté se stravují individuálně. Mají možnost jak vlastního vaření, tak využití nabídky místních specialit v restauracích v okolí.

Počasí

Kréta

31°C Jasno

×