800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL BLUE LAGOON PRINCESS

  • Nachází se u písečné pláže Kalives v Toronském zálivu
  • Krásný moderní hotel

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Nový pětihvězdičkový hotel řetězce Blue Lagoon byl vybudován na Chalkidiki u písečné pláže Kalives v Toronském zálivu . Areál Blue Lagoon Princess tvořený nízkými budovami a bazény nabízí skvělé podmínky pro klienty všech generací včetně rodin s dětmi. Vesnička Kalives je vzdálena 500 metrů, město Gerakini se nachází asi 5 kilometrů od hotelu.

Ubytování

Elegantně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, SAT/TV, telefon, internetové připojení, trezor, malá lednička, vybavení pro přípravu kávy a čaje a balkón nebo terasa. Možnost ubytování také v rodinných pokojích a v suitách s privátním nebo sdíleným bazénem.

Vybavení

Několik sladkovodních bazénů, jeden s tryskami, dětský se skluzavkami a vnitřní vyhřívaný bazén,u nichž jsou lehátka se slunečníky a plážové osušky pro klienty k dispozici bez poplatku, stejně jako na pláži. Stravování nabízí 3 restaurace a tři bary. K vybavení patří klubová místnost s hernou, internetový kout, minimarket, malý boutique a galerie.
Pro sportovně založené klienty nabízí hotel tenisové kurty, stolní tenis a denní sportovní aktivity jako aqua aerobic apod.. Pro děti je tu bazén se skluzavkami a dětský bazén, dětské hřiště, miniklub připravuje pro děti od 4 do 12 let denně zajímavé aktivity, v hlavní restauraci je dětem poskytována dřívější večeře. Animační tým zajišťuje několikrát týdne také večerní programy.
Wellness centrum nabízí vnitřní vyhřívaný bazén, parní lázně, saunu, kosmetické a lázeňské služby, které jsou zpoplatněné.

Stravování

all inclusive

Pláž

Písečné pláže přímo u hotelu.

Sport a zábava

tenisové kurty (večerní osvětlení za poplatek)
hřiště na basketbal a volejbal
aqua aerobic, jóga apod. jako součást denních programů animačního týmu

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 500 m

Počasí

Kréta

11°C Jasno

×