800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL KALYVES BEACH RESORT

Kalyves Beach Hotel se nachází přímo na pláži u moře ve vesnici Kalyves v oblasti Apokoronas. Hned vedle hotelu ústí do moře řeka Xydas. 4* hotel je navržen tak, že harmonicky splývá s místním prostředím. Vzdálenost na letiště v Chanii je 30 km, do přístavu Souda 9 km. Do centra Chanie (17km) se lze dostat autobusem, zastávka je u hotelu (jízdní řády jsou k dispozici na recepci).

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Kalyves Beach Hotel se nachází přímo na pláži u moře ve vesnici Kalyves v oblasti Apokoronas. Hned vedle hotelu ústí do moře řeka Xydas. 4* hotel je navržen tak, že harmonicky splývá s místním prostředím. Vzdálenost na letiště v Chanii je 30 km, do přístavu Souda 9 km. Do centra Chanie (17km) se lze dostat autobusem, zastávka je cca 50 m od hotelu (jízdní řády jsou k dispozici na recepci).

Ubytování

Hotel nabízí několik různých typů ubytování. Moderní, prostorné pokoje s výborným výhledem. Všechny jsou dobře osvětleny a mají balkon s výhledem na moře, hory nebo řeku. V pokoji je SAT/TV, lednice, trezor (za poplatek 20€/týden), fén, klimatizace, sprcha a telefon.

Vybavení

Hlavní restaurace a á la carte restaurace u bazénu, venkovní a vnitřní bazén, dětský bazén, 24 hodin recepce, připojení na internet, stolní tenis, sauna (za poplatek), fitcentrum a hřiště, jacuzzi, parkoviště, místnost s TV, možnost masáže, lehátka a slunečníky u bazénu, plně vybavená konferenční místnost pro 150 - 200 lidí (na vyžádání, služby za poplatek)

Stravování

Snídaně a večeře.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 17 km
vzdálenost od Letiště: 30 km

Počasí

Kréta

25°C Skoro jasno

×