800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL DELFINA ART

Hotel doporučujeme klientům všech věkových kategorií a především rodinám s dětmi, které ocení polohu u krásné pláže.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel se nachází na severozápadním pobřeží ve vesnici Kavros–Kournas cca 4 km od letoviska Georgioupoulis. Centrum města Rethymnon je vzdáleno cca 18 km (spojení linkovým autobusem).

Ubytování

Příjemně zařízená studia mají koupelnu se sprchou/WC, telefon, TV/sat., individuální klimatizaci (za poplatek), trezor (za poplatek), kuchyňský kout s ledničkou a balkon nebo terasu. Maximální obsazenost: 4 dospělí, 3 dospělí + 1 dítě, 2 dospělí + 2 děti. Maximální obsazenost : 4 dospělí, 3 dospělí + dítě, 2 dospělí + 2 děti.

Vybavení

Hotelový komplex skládající se z 54 ubytovacích jednotek svým hostům nabízí malou vstupní halu, bar, snack bar a restauraci k podávání snídaní. K venkovnímu vybavení patří bazén s odděleným dětským brouzdalištěm a terasa na slunění. Veškeré další vybavení a služby mohou hosté využívat u vedlejšího hotelu Delfina Beach. V hotelu je k dispozici několik bezbariérových pokojů (na vyžádání).

Stravování

Snídaně a večeře formou bufetu. Večeře jsou podávány ve vedlejším hotelu Delfina Beach.

Pláž

Hotel se nachází cca 100 m od jedné z nejhezčích a nejdelších pláží na severozápadním pobřeží (přes pobřežní komunikaci), lehátka a slunečníky za poplatek.

Sport a zábava

Sportovní nabídka ve vedlejším hotelu Delfina Beach – za poplatek tenisové kurty, vodní pólo a minigolf. Animační programy ve vedlejším hotelu Delfina Beach.

Náš názor

Hotel doporučujeme klientům všech věkových kategorií a především rodinám s dětmi, které ocení polohu u krásné pláže.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 4 km

Počasí

Kréta

13°C Jasno

×