Zobrazit všechny nabídky
Řecko | Kréta | Kavros

HAPPY DAYS

Shrnutí hodnocení
Velmi dobré
4.1

Hodnocení našich klientů


úterý 01. 07. 08
"Příjemný hotel s fantastickou tropickou zahradou"
8.5
Hotel nám z hlediska stravy a ubytování naprosto vyhovoval, zcela odpovídal ceně a neměli jsme nejmenších výhrad, ale samozřejmě náročnější zákazníci, kteří chtějí super luxus 4 hvězdiček by možná byli zklamaní - často vytýkají výběr alko nápojů v rámci programu all inclusive - pravda, raki a ouzo není nic extra, ale my přijeli za mořem a památkami, nikoli se opíjet, čili v tomto ohledu nám to nevadilo. Služby delegátky CK Fischer byly naopak naprosto otřesné a co jsme si nezařídili sami, to jsme neměli, ale bohatě nám to vynahradila krásná tropická zahrada všude kolem hotelu a krásné moře. Ještě malá rada - auto si půjčujte sami, bez zprostředkování od delegátů CK, neboť ušetříte i 50% - na promenádě kousek od hotelu byly snad 4 autopůjčovny a nabízely skvělé ceny vč. pojištění.
8
"Poloha a pláž""Pláž přímo u hotelu, slunečník a 2 lehátka za 5 Eur, taverna hned vedle, čili nebyl problém si kdykoli donést vodu či pivo přímo k lehátku..."
8
"Hotel a úroveň vybavení""Asi záleží, kdo dostane jaký pokoj - my měli pokoje v přední části hotelu blíže k pláži, pokoj skromně vybaven, ale čistý, velké zrcadlo, malá koupelna se sprchovým koutem, kde ale chyběla síťka u větracího okna, čili jsme měli trochu problém s komáry..."
8
"Služby a personál""Personál velmi ochotný, složen hlavně z Řeků (ti rozuměli anglicky) a Poláků (ti zas víc rozuměli česky), na pláži pak poplatky za lehátka vybíral Rumun, který toho ale moc nenamluvil :-) "
10
"Zábava, sport, strava""Strava vynikající - pokaždé bylo z čeho vybírat a jídlo bylo velmi chutné (zvláště opékané brambory jako přílohu jsme si velmi oblíbili). Velký výběr ovoce a zeleniny, takže i dámy držící linii si nemohly stěžovat. K jídlu jsme opravdu neměli nejmenších výhrad. Pro sportovní vyžití zde toho moc nebylo, ale po pláži se za sportem můžete vydat do okolních hotelů, kde jistě něco bude - my kombinovali cestování po památkách s vypůjčeným autem spolu se sluněním. Jinak jednou týdně se střídavě v okolních hotelech konají "diskotéky", kterých se účastní hlavně místní personál okolních hotelů - hlasitá muzika občas hrála i ve 2 ráno, čili hosté z předních částí hotelů směrem k pláži občas museli lehce zatnout zuby, ale nebylo to nijak tragické. Jinak plážová taverna byla skvělá, člověk mohl neustále doplňovat tekutiny, já si oblíbil místní pivo - s českým se to samozřejmě nedalo srovnávat, bylo to takové pomalu až nealkoholické slabší pivo, nicméně to se právě do horka, které na Krétě opravdu je, skvěle hodilo a člověk jich po třetinkách denně mohl dát i 20 a připadal si, že si dal tak 2 točené desítky :-)"

pátek 01. 08. 08
"Příjemná dovolená v rodinném hotelu"
8.66
Pozitivní dojem ve mně přetrvává i těch několik let co od zájezdu uplynuly, proto ho můžu vřele doporučit všem, kteří mají rádi klidnou dovolenou a milují výlety nádherných zemíchKrétu jsme projeli na skůtru skoro celou a našli mnoho nádherných míst,kam bychom se jednou rádi vrátili..možná i do stejného hotelu..pouze nás,jak už jsem psala, zklamaly služby delegátky..unylá paní, neschopná alespoň trochu souvislého proslovu, nedejbože potom vyprávění o Krétě, kterým se uvedla při plavbě výletní lodí..jediná skvrnka na jinak výborném pobytu..
8
"Poloha a pláž""Necelá hodinka cesty od letiště..v dosahu veškeré prázdninové služby..pláž čistá,hlídaná,vždy k dispozici volná lehátka..příjemná změna po přelidněných plážích..to ovšem neznamená nedostatek zájmu turistů,pouze dobrou organizaci.."
8
"Hotel a úroveň vybavení""Hezký rodinný hotýlek s velmi příjemnou obsluhou a skvělou kuchyní..k dispozici bylo každý den vše od čerstvého pečiva,přes sýry,ovoce,zeleninu a masa všech druhů..v jednoduchých pokojích bylo základní vybavení,což nenáročnému zákazníkovi,trávícímu většinu času venku bohatě stačí..samozřejmě je možné si připlatit další služby navíc.. V areálu hotelu je čistý bazén a venkovní bar s tanečním parketem.."
8
"Služby a personál""Personál se po celou dobu pobytu choval skvěle,vládla opravdu rodinná pohoda..žádná špatná nálada při jejich vytížení 7 dní v týdnu..byli vždy ochotní poradit nebo pomoci s čímkoli.."
"Zábava, sport, strava""V oblasti Kavrosu je možnost sporotvního i kulturního vyžití velká..bary s jazzovou hudbou,příjemné taverny,všudypřítomné obchůdky s plážovým zbožím a nezbytnými suvenýry..doporučuji najít si půjčovnu se skůtry,jejich cena je daleko příjemnější než za auto..hlavně se o tyto služby nehlásit delegátce,která jak už bylo v jedné z recenzí psáno, nevěděla zhola nic,ačkoli tuto práci vykonává spoustu let..navíc vás samozřejmě nepošle za místními ,,domorodci", ale zařídí vám sama zapůjčení vozu,výlety či jiné aktivity za ceny mnohdy o polovinu dražší.."

pátek 01. 07. 11
"Vřele doporučuji!"
8.5
Klidně bych se vrátila znovu do stejného hotelu :)
10
"Poloha a pláž""Na pláž dojdete do 3 minut, procházíte úchvatnou zahradou, která voní!! Pláž je písek s kamínky, moře je čisté!"
8
"Hotel a úroveň vybavení""Hotel byl super, čisto, klimatizace a klid. "
10
"Služby a personál""Personál milý, akorát delegátka nás zklamala, viděli jsme ji pouze hodinu."
10
"Zábava, sport, strava""Jídlo bylo fantastické, každý den něco jiného."

pátek 01. 07. 11
"Krásná dovolená"
7.5
Celkový dojem je víceméně kladný, kazí to pouze to ubytování, které rozhodně neodpovídá 3 hvězdám. Vypadalo to na hodně levnou ubytovnu. Aspoň že zahrada byla krásná.
10
"Poloha a pláž""Pláž je hned u hotelového komplexu, což je výhoda. K baru je to pár kroků. Jsou zde vždy 2 lehátka k jednomu slunečníku, za tento komplet vybírají 5 Euro. Vstup do moře je s menšími kamínky, ale jinak je všude písek. Dá se jít i bez bot. Pláž je čistá, nikde žádný nepořádek. Komplex se nachází u hlavní silnice, které honosně říkají dálnice. Hned u vchodu je autobusová zastávka, spoje jsou časté a není to nijak drahé dostat se do jiného města na výlet. Kolem této silnice je spousta obchodů, taveren a hotelů."
4
"Hotel a úroveň vybavení""Byli jsme ubytovaní v bungalovech, které jsou opravdu skromné. Nejsme nijak nároční, nežádáme žádný přepych, ale koupelna s toaletou byly otřesné. Dá se pochopit, že zde nemají ve zvyku vyhazovat toaletní papír do záchodu (prý mají nějaké špatné potrubí, tudíž se papír dává do koše, který denně vynášeli), ale sprchový kout, spíše koutek, byl opravdu příšerný. Rozměry asi 0,5x0,5m, takže při mytí byla voda úplně všude, což by nevadilo, kdyby aspoň měla kam odtékat. Odtokový kanálek byl vyvýšen, takže voda do něj nevtékala, nýbrž stála v celé koupelně. Pokoj byl zatuchlý a zřejmě díky té vodě trochu vlhký,což bylo znát hlavně na oblečení. "
10
"Služby a personál""Personál byl v pohodě, když jste potřebovali, pomohl Vám, ale jinak se nijak zvlášť nepředřel. Vše takové normální."
8
"Zábava, sport, strava""Jídlo a pití jsme měli All-inclusive a bylo ho opravdu hodně a stále. Byli jsme spokojeni a chutnalo nám. Snažili se vařit evropská i řecká jídla, aby uspokojili každého. Pití bylo stále k dispozici až do 22 hod. Zábava byla večerní, a to všude. V našem hotelu bylo jednou týdně karaoke a disco, v ostatní dny bylo disco ve vedlejších hotelech, takže kdo se chtěl vyspat, neměl nárok. Muzika byla opravdu hlasitá. Sport zde nebyl žádný."