800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SANDY BEACH

Dvoupodlažní příjemný hotel ležící u pláže se nachází
v oblasti Georgioupolis v čile se rozvíjejícím letovisku Kavros. Kavros leží meziměsty Rethymnom a Chánia a v současné době již nabízí nákupy v dobřezásobených minimarketech, restaurace,taverny , bary a takéobchůdky sesuvenýry. Kavros má dobré autobusové spojení jak do malebného městečka
Georgioupolis, od kterého je vzdáleno cca 4 km, tak i do do města Rethymnon(18 km). V Kavrosu můžete využít také služeb místního výletního vláčku, který Vás zaveze do malebných vesniček ve vnitrozemí, k největšímu krétskémusladkovodnímu jezeru Kournas a nebo i do městečka Georgioupolis.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Dvoupodlažní příjemný hotel ležící u pláže se nachází v oblasti Georgioupolis v čile se rozvíjejícím letovisku Kavros. Kavros leží meziměsty Rethymnom a Chánia a v současné době již nabízí nákupy v dobřezásobených minimarketech, restaurace,taverny , bary a takéobchůdky sesuvenýry. Kavros má dobré autobusové spojení jak do malebného městečka Georgioupolis, od kterého je vzdáleno cca 4 km, tak i do do města Rethymnon(18 km). V Kavrosu můžete využít také služeb místního výletního vláčku, který Vás zaveze do malebných vesniček ve vnitrozemí, k největšímu krétskémusladkovodnímu jezeru Kournas a nebo i do městečka Georgioupolis.

Ubytování

Příjemné a vkusně zařízené dvoulůžkové pokoje v přízemí a prvním patře s možností přistýlky mají balkon s bočním výhledem k moři a jsou vybaveny klimatizací, TV, ledničkou, koupelnou (WC+ sprcha) a trezorem za poplatek.

Vybavení

Hotel nabízí klientům restauraci s venkovním posezením, obchůdek se suvenýry, před hotelem bar, 2 bazény z toho jeden dětský s lehátky a slunečníky bez poplatku, dětské hřiště s malým fotbalovým a volejbalovým hřištěm. U pláže je bar, kde je možné si večer i zatančit.

Stravování

All inclusive formou bufetu v hotelové restauraci, která má venkovní posezení a je vystavěna ve stylu klasických řeckých taveren.

Náš názor

Krásná písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je oddělena od hotelu jen bazénem a zahradou a proto je vhodná i pro rodiny s dětmi.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 4 km

Počasí

Kréta

12°C Jasno

×