800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAPARTMÁNY NIKOLAS

"apartmány se nacházejí v klidnější části letoviska, leží cca 200m od centra Kokkini Hani. Malá oblázková pláž je vzdálena cca 40m. Pěkná organizovaná písčitá pláž je k dosažení přes silnici a nachází se cca 200m od budovy. V centru letoviska najdete různé obchody s potravinami a suvenýry, restaurace, taverny, kavárny, bary aj. "

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

apartmány se nacházejí v klidnější části letoviska, leží cca 200m od centra Kokkini Hani. Malá oblázková pláž je vzdálena cca 40m. Pěkná organizovaná písčitá pláž je k dosažení přes silnici a nachází se cca 200m od budovy. V centru letoviska najdete různé obchody s potravinami a suvenýry, restaurace, taverny, kavárny, bary aj.

Ubytování

celkově je zde 8 ubytovacích jednotek. Studio pro 2 osoby se skládá z jednoho pokoje, kde jsou 2 lůžka, kuchyňská linka se základním vybavením, el. vařičem a lednicí. Dále je studio vybaveno koupelnou se sprchou, WC, klimatizací (za poplatek cca 4€/den), fénem, TV se satelitním příjmem a balkónem s křesílky. Apartmány pro 2 - 4 osoby tvoří jedna ložnice se 2 lůžky a obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro jednu nebo dvě osoby; součástí tohoto pokoje je kuchyňská linka se základním vybavením, el. vařičem a lednicí, TV se satelitním příjmem, koupelna se sprchou, WC, klimatizace (za poplatek cca 4€/den), fén a balkón s křesílky. Přízemní apartmány mají menší balkón nebo terásku. Všechny apartmány a studia mají větší či menší výhled na moře. Trezor na pokoji (za poplatek cca 7€/pobyt). Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Stravování

pouze večeře s obsluhou podáváné v taverně Nikolas u pláže (cca 30m). V rámci poznávacích zájezdů je v ceně polopenze (+ kontinentální snídaně podávané v taverně Nikolas).

Sport a zábava

na pláži je možné využít různé vodní sporty (např. paragliding cca 25€, banana cca 10€ a jiné). V letovisku jsou široké možnosti denní i noční zábavy. Lehátka a slunečníky na pláži (za poplatek cca 6€/set/den).

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Kréta

14°C Skoro jasno

×