800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyMALEME MARE SUDIO & APARTMENTS

Apartmánový komplex se skládá z dvoupatrových vilek přímo u pláže, 10 minut chůze od centra klidného letoviska Maleme. Do centra Chanie (cca 20km) Vás za poplatek doveze místní autobus nebo taxi.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Apartmánový komplex se skládá z dvoupatrových vilek přímo u pláže, 10 minut chůze od centra klidného letoviska Maleme. Do centra Chanie (cca 20km) Vás za poplatek doveze místní autobus nebo taxi.

Ubytování

Studia pro 2 - 3 osoby a apartmány pro 2 – 4 osoby jsou pěkně zařízeny s balkónem nebo verandou s výhledem na moře nebo Bílé hory, kuchyňka: vařič, lednice, základní vybavení na vaření (některé jsou vybaveny malými troubami), klimatizace, SAT-TV, trezor, vlastní sociální zařízení, vysoušeč vlasů, přímá telefonní linka. Za příplatek: klimatizace, trezor (na místě pobytu) a výhled na moře (při koupě v ČR).

Vybavení

Recepce, lobby bar, restaurace, koktejl bar, snach bar, kavárna, taverna u bazénu podávající řeckou, krétskou a mezinárodní kuchyni, dva bazény, jeden dětský bazén, minimarket, dětské hřiště, plážový volejbal, billiard, stolní tenis, šipky, sauna a hydromasáže, internetová kavárna, hlídání dětí(na vyžádání), služby prádelny, nepravidelné animace - tradiční krétský večer s živou hudbou a tancem, živá latinskoamerická hudba, bingo večery s klaunem a představení malého cirkusu, denní a večerní aktivity, soukromé parkoviště.

Stravování

Bez stravování.

Pláž

Maleme Mare Beach apartmány leží přímo na krásné písčitě-oblázkové pláži asi 20 km dlouhé. Lehátka a slunečníky jsou za příplatek.

Náš názor

- dítě 2-12 let pobyt zdarma - přímo u krásné písčitě-oblázkové pláže - internet - klimatizace - animační programy - apartmány nabízející mnoho aktivit - zdarma: lehátka a slunečníky u bazénu - vhodný pro rodiny s dětmi a všechny typy klientů

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Kréta

17°C Převážně oblačno

×