800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL AZOGIRES CRETAN HOUSE

  • Zrekonstruovaný, více než 200 let starý kamenný dům
  • Vzdálenost od městečka Paleochora je 6 km

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

zrekonstruovaný, více než 200 let starý kamenný dům je obklopený bujnou vegetací a naleznete ho ve starobylé vesnici Azogires asi 6 km od městečka Paleochora a od jeho nádherné písečné pláže. Azogires je skutečně mimořádná vesnička s klášterem a s jeskyní 99 svatých. Pár metrů od domu jsou 2 kafeniony, kde připravují kromě kávy i lehká jídla a občerstvení v jedné kavárně, ve druhé si můžete dát i jídla místní kuchyně dle výběru z denního menu. Supermarkety, menší obchody a restaurace se nachází v Paleochoře.

Informace o ubytování

až 5 lůžek bez stravování

Ubytování

z přízemní terasy, kde je posezení a místo na grilování, vejdete do prostorné místnosti s krbem. Naleznete zde 2 pohodlné postele a posezení, moderně vybavenou kuchyň s gaučem (5. lůžko), kde je lednice s mrazákem, myčka na nádobí, sporák a další elektrospotřebiče. Dále je zde sprcha, WC, pračka, TV, Wi-Fi, žehlička a fén. Po venkovním schodišti se dostanete do 1. patra, kde je ložnice s manželskou postelí (150 cm širokou) a další koupelna se sprchou a WC. Z ložnice je východ na 2 prostorné terasy, odkud je krásný výhled do údolí. Dům nemá klimatizaci, avšak díky zdem z kamene není potřeba.

Shrnutí

mimořádný dům určený všem, kteří mají rádi staré domy a jedinečná místa s historií. Vhodné pro ty, kteří upřednostňují aktivní způsob dovolené. Z Azogires se dají podnikat nádherné vycházky do hor a jejich soutěsek.

Vzdálenosti

od pláže: cca 6 km
od Paleochory: cca 6 km

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 6 km
Nákupní možnosti: 6 km

Počasí

Kréta

10°C Jasno

×