800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL CARAVELA

Vilka se nachází na nábřeží bezprostředně u malého přístavu městečka Paleochora. Oblázková i písečná pláž jsou nedaleko a dostanete se k nim pohodlně příjemnou procházkou buď podél přístavní promenády (oblázková pláž) nebo napříč městem (písečná pláž). Asi 100 m od domu je minimarket a pekárna.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

vilka se nachází na nábřeží bezprostředně u malého přístavu městečka Paleochora. Oblázková i písečná pláž jsou nedaleko a dostanete se k nim pohodlně příjemnou procházkou buď podél přístavní promenády (oblázková pláž) nebo napříč městečkem (písečná pláž). Asi 100 m od domu je minimarket a pekárna.

Informace o ubytování

2 lůžka bez stravování

Ubytování

menší studia jsou ve druhém patře a mají prostorné zastíněné balkóny s překrásným výhledem na moře, orientované na jihovýchod. Studia se dvěma samostatnými lůžky jsou vybavena sprchou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky) a klimatizací (za příplatek). V přízemí vilky je typická a oblíbená řecká rybí taverna.

Shrnutí

jednoduché ubytování s vynikající polohou velmi blízko centra městečka Paleochora s překrásným výhledem na moře a malý přístav.

Vzdálenosti

od moře: cca 30 m. od písečné pláže: cca 350 m. od oblázkové pláže: cca 400 m. od centra městečka Paleochora: cca 50 m.

Příplatky

1lůžkové studio: 400 Kč/noc dítě do 2 let: 1000 Kč bez nároku na místo v letadle a služby

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 50 m
Nákupní možnosti: 100 m

Počasí

Kréta

10°C Skoro jasno

×