800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL EUROPA

Vilky stojí přímo na písečné pláži v klidném prostředí a jsou obklopeny udržovanou zatravněnou zahradou s květinami, trávníkem, stromky a bazénem. Do centra městečka Paleochora se dostanete asi po 5 - 10 minutách pohodlné chůze. Nejbližší obchod je vzdálen cca 150 m.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Informace o ubytování

2-4 lůžka bez stravování - možnost dokoupení snídaní (bar na pláži)

Poloha

vilky stojí přímo na písečné pláži v klidném prostředí a jsou obklopeny udržovanou zahradou s květinami, trávníkem, stromky a bazénem. Do centra městečka Paleochora se dostanete asi po 5-10 minutách pohodlné chůze. Nejbližší obchod je vzdálen cca 150 m.

Ubytování

apartmánový hotel má pěkně zařízená studia a apartmány ve zvýšeném přízemí a prvním patře. Některá studia a apartmány mají přímý nebo boční výhled na moře, některá výhled do zahrad. Studia mají dvě lůžka, apartmány pak jednu ložnici se dvěma lůžky a obývací kuchyň s rozkládacím gaučem (až dvě lůžka). Studia a apartmány mají sprchu, WC, kuchyňský kout (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), TV a klimatizaci. Sejf mají pouze apartmány v přízemí. V hotelu jsou i velmi pěkné hotelové pokoje a suity (na vyžádání za příplatek). U bazénu jsou lehátka a slunečníky zdarma. Majitelé vilek provozují malý plážový bar.

Stravování

doporučujeme dokoupení snídaní, které se podávají v plážovém baru.

Hodnocení

velmi příjemné a kvalitní ubytování s vynikající polohou v bezprostřední blízkosti pláže a s velmi dobrým dosahem centra městečka Paleochora.

Vzdálenosti

od písečné pláže: cca 10-15 m. od centra městečka Paleochora: cca 450 m.

Příplatky

snídaně: 150 Kč/den, dítě do 6 let: 80 Kč/den 1lůžkové studio: od 500 Kč/noc minimální obsazenost apartmánu: 2 osoby dítě do 2 let: 1000 Kč bez nároku na místo v letadle a služby

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 450 m
Nákupní možnosti: 150 m

Počasí

Kréta

26°C Skoro jasno

×