800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL GALINI

na nábřeží nedaleko malého přístavu stojí dvoupatrová vilka. Je vklíněna mezi ostatní domky historické části města Paleochora. Oblázková i písečná pláž jsou snadno dostupné. K plážím se dostanete příjemnou procházkou buď podél přístavní promenády nebo napříč městem. Asi 150 m od domu je samoobsluha a pekárna.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

na nábřeží nedaleko malého přístavu stojí dvoupatrová vilka. Je vklíněna mezi ostatní domky historické části městečka Paleochora. Oblázková i písečná pláž jsou snadno dostupné. K plážím se dostanete příjemnou procházkou buď podél přístavní promenády nebo napříč městečkem. Centrum městečka s obchody, pekárnou, bary, tavernami a přístavem je vzdálené asi 150 m od domu.

Informace o ubytování

2 lůžka bez stravování

Ubytování

moderně zařízená a prostorná dvoulůžková studia jsou vybavena sprchou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), klimatizací (za příplatek) a Wi-Fi (za příplatek). Některá studia mají výhled na moře, jiná boční výhled na moře z balkónů směřujících do úzké uličky k sousednímu domu.

Shrnutí

moderní prostorné ubytování ve starobylém centru městečka Paleochora, kde si můžete užít romantiku a atmosféru řeckého života a přitom máte v dobrém dosahu krásné pláže.

Vzdálenosti

od moře: cca 30 m. od písečné pláže: cca 400 m. od oblázkové pláže: cca 450 m. od centra městečka Paleochora: cca 150 m.

Příplatky

1lůžkové studio: 400 Kč/noc dítě do 2 let: 1000 Kč bez nároku na místo v letadle a služby

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 150 m
Nákupní možnosti: 150 m

Počasí

Kréta

25°C Skoro jasno

×