800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL MICHALIS 55+

  • Prostorná a moderně vybavená studia
  • Vzdálenost od centra města je 900 m

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Moderní vilka stojí v jihozápadním svahu nové části Paleochory nad písečnou pláží, na kterou se pěšky dostanete do 7 minut. Nejbližší obchod je vzdálen asi 10 minut a centrum městečka asi 15 minut.

Informace o ubytování

2-3 lůžka bez stravování

Ubytování

Prostorná a moderně vybavená studia pro dvě až tři osoby jsou v prvním, druhém a třetím patře. Některá jsou vzájemně propojena dobře izolovanými dveřmi a mohou tak posloužit pro ubytování pětičlenné rodiny. Studia jsou vybaveny sprchou, WC, balkónem nebo terasou, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), TV/SAT, klimatizací (za příplatek) a Wi-Fi. Ze zastíněných balkónů je přímý panoramatický nebo boční výhled na moře a Paleochoru. V domě jsou i studia s výhledem směrem na hory a do dvoru domu. Dětská postýlka je na vyžádání (zdarma).

Vybavení a služby hotelu

Speciální nabídka na pronájem kola pouze za 3 €/den.

Shrnutí

Moderní, kvalitní a prostorné ubytování s výhledem na moře a údolí Paleochory. Doporučujeme všem kdo ocení kvalitu a nevadí jim pohyb na čerstvém, mořem prosyceném vzduchu.

Vzdálenosti

od písečné pláže: cca 330 m. od centra městečka Paleochora: cca 900 m.

Příplatky

cestovní pojištění Uniqa vč. storna: od 35 Kč/osoba/den jednolůžkové studio: od 400 Kč/noc dítě do 2 let (0 - 1,99): 1000 Kč, bez nároku na místo v letadle a služby

Počasí

Kréta

24°C Polojasno

×