800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL OASIS

Vilka stojí v zahradě v srdci městečka Paleochory v těsné blízkosti dalších vilek. Ubytování pro hosty je v 1. patře, majitelé domu bydlí v přízemí. Oblázková i písečná pláž jsou nedaleko. K oběma plážím se dostanete příjemnou procházkou asi po 5 minutách, velmi blízko je i centrum městečka s obchody a tavernami.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

vilka stojí v srdci městečka Paleochora v těsné blízkosti dalších vilek. Ubytování pro hosty je v prvním patře, majitelé domu bydlí v přízemí. Oblázková i písečná pláž jsou nedaleko. K oběma plážím se dostanete příjemnou procházkou asi po 5 minutách, velmi blízko je i centrum městečka s obchody a tavernami.

Informace o ubytování

2 lůžka bez stravování

Ubytování

menší dvoulůžková studia mají dlouhé rohové balkóny směřují do zeleně, do zahrad, k příjezdové komunikaci a k místnímu gymnáziu. Součástí vybavení je sprcha, WC, kuchyňský kout (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), klimatizace (za příplatek), TV/SAT a Wi-Fi (za příplatek).

Shrnutí

jednoduché ubytování s velmi snadným přístupem na obě pláže, prakticky v centru městečka Paleochora a za velmi příznivou cenu.

Vzdálenosti

od písečné pláže: cca 150 m. od oblázkové pláže: cca 200 m. od centra městečka Paleochora: cca 50 m.

Příplatky

1lůžkové studio: 400 Kč/noc dítě do 2 let: 1000 Kč bez nároku na místo v letadle a služby

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 50 m

Počasí

Kréta

27°C Polojasno

×