800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL TALOS

  • Vzdálenost od městečka Paleochora je 7 km

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Vila postavená v tradičním krétském stylu se nachází na okraji typické krétské podhorské vesnice Spaniakos, asi 7km od městečka Paleochora, kde naleznete nejbližší pláže, taverny, obchody a supermarkety. Okolí vily je vhodné pro pěší výlety do hor a okolních vesniček. Mezinárodní letiště v Chanii je dostupné asi za 1,5 hod. jízdy autem.

Informace o ubytování

až 12 lůžek bez stravování

Ubytování

Vila se skládá ze tří samostatných budov, které nabízí ubytování až pro dvanáct osob. Všechny budovy jsou plně klimatizovány a je zde Wi-Fi. V hlavní budově jsou dva obývací pokoje se sedacími soupravami a TV. Na ně navazuje jídelna s plně vybavenou kuchyní (sporák, trouba, lednice s mrazákem, základní nádobí atd.). Ve druhé budově jsou umístěny dvě dvoulůžkové ložnice, jedna je s přistýlkou, a společná koupelna (toaleta, sprcha). Ve třetí budově jsou dva mezonety. První má v přízemí obývací pokoj a koupelnu, v prvním patře pak manželské lůžko a další dvě lůžka. Druhý má v přízemí manželskou postel a koupelnu, v prvním patře pak další dvě lůžka. Mezonety mají menší společnou kuchyň. Pokud je ve vile ubytováno osm a méně osob, není k dispozici druhá budova se dvěma ložnicemi, nejsou tam však ubytováni ani jiní hosté, a vila je tak plně privátní.

Vybavení a služby hotelu

Na dlážděné terase se nachází bazén (asi 60 m2) se slunečníky a lehátky. Také je zde posezení pod zastíněnou pergolou a tradiční venkovní pec.

Shrnutí

Vila s velkou mírou soukromí a krásným výhledem na hory i moře je vhodná pro větší skupiny i několika rodin. Klidná lokalita nabízí mnoho možností na výlety autem i pěší túry v blízkém okolí.

Vzdálenosti

Paleochora: cca 7 km nejbližší pláž: cca 7 km letiště Chania: cca 85 km

Příplatky

dítě do 2 let: 1000 Kč bez nároku na místo v letadle a služby zpáteční taxi transfer z/na letiště Chania (cca 200€/4 os.) Uvedené ceny na osobu platí při obsazenosti vily minimálně 4 (do 8 osob celkem) nebo 8 osobami (9-12 osob celkem).

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: neuvedeno
Nákupní možnosti: neuvedeno
Doba transferu z letiště: 1 h 30 min.

Počasí

Kréta

23°C Převážně oblačno

×