800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL VILY PALEOCHORA

Komplex tří vil se nachází přímo u oblázkové pláže na okraji vesničky Koundouras, která je vzdálena asi 500 m a kde jsou nejbližší taverny a minimarket. Na písčitou pláž Grammeno, oceněnou modrou vlajkou EU, je to pouze 250 m. Městečko Paleochora leží asi 4 km od vily.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Informace o ubytování

až 5 lůžek bez stravování

Poloha

komplex tří vil se nachází přímo u oblázkové pláže na okraji vesničky Koundoura, která je vzdálena asi 500 m a kde jsou 3 taverny a mini market. Na písčitou pláž Grammeno, oceněnou modrou vlajkou EU, je to pouze 250 m. Letovisko Paleochora s mnoha tavernami a obchody leží asi 3,5 km od vil. Do Paleochory jezdí dvakrát denně autobus.

Ubytování

každá z vil nabízí ubytování až pro pět osob. Vily jsou postaveny v klasickém krétském venkovském stylu v pěkně udržované zahradě, celý komplex je uzavřen ploty a zídkami. V přízemí vily se nachází velká obývací místnost s plně vybaveným kuchyňským koutem, jídelnou, krbem, TV a pohovkou (páté lůžko). Vedle této místnosti je dvoulůžková ložnice s koupelnou (sprcha, toaleta). Z obývací místnosti se vychází na zastíněnou terasu s výhledem na moře. V prvním patře vily je druhá dvoulůžková ložnice s manželským lůžkem a koupelnou (sprcha, toaleta) a terasou s krásným výhledem na moře.

Hodnocení

ubytování přímo u pláže, klidná poloha, dobrá dostupnost taveren a obchodu, výhodná cena.

Vzdálenosti

od oblázkové pláže: cca 20 - 60 m. od písčité pláže: cca 250 m. od městečka Paleochora: cca 3,5 km.

Příplatky

dítě do 2 let: 1000 Kč bez nároku na místo v letadle a služby Uvedená cena na osobu platí při obsazenosti vily minimálně 2 osobami.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 3,5 km
Nákupní možnosti: 3,5 km

Počasí

Kréta

24°C Polojasno

×