800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ZAFIRI

  • V blízkosti písečné pláže
  • Vzdálenost od pláže je 350 m

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Vilka stojí v západní části městečka Paleochora, hned za hotelem Sandy Beach. Na nádhernou písečnou pláž, vzdálenou asi 50 m, se dostanete snadno po cestě. Do centra Paleochory, kde naleznete taverny a obchody, je to také jen pár minut. Před hotelem je příjemný prostor, který skýtá posezení v zeleni. Nad Zafirou se vypínají trosky starého hradu Selino.

Informace o ubytování

2-4 lůžka vlastní stravování

Ubytování

Budova je postavena v tradičním krétském stylu a odpovídá tomu i interiér. Prostorná studia jsou ve zvýšeném přízemí a prvním patře, mají dvě samostatná lůžka nebo manželskou postel, a také přistýlku (pevné lůžko nebo rozkládací pohovka pro dítě do 14 let). Apartmány jsou ve zvýšeném přízemí, mají jednu ložnici se dvěma samostatnými lůžky nebo manželským lůžkem a obytnou kuchyň, kde jsou další dvě pevná lůžka nebo dvě rozkládací pohovky pro děti do 14 let. Studia a apartmány mají koupelnu (sprcha, toaleta), kuchyňský kout (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), klimatizaci (za příplatek), fén na vlasy, TV, sejf. Dětská postýlka je na vyžádání (zdarma). Zastíněné terasy přízemních studií a apartmánů jsou uzavřeny a odděleny od dalších teras. I v horkých dnech poskytují stín a příjemný chlad. Z balkónů a teras studií a apartmánů je výhled do zeleně a sousední zástavby. Na recepci je Wi-Fi.

Shrnutí

Největší předností je blízkost krásné písečné pláže a romantika starého sídla, kde naleznete vše, co k dovolené budete potřebovat. Představuje dobrý standard za výhodnou cenu.

Vzdálenosti

od pláže: cca 50 m
od centra Paleochory: cca 350 m

Příplatky

1lůžkové studio: od 500 Kč/noc minimální obsazenost apartmánu: 2 osoby dítě do 2 let: 1000 Kč bez nároku na místo v letadle a služby

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 350 m

Počasí

Kréta

14°C Skoro jasno

Podobné hotely v této lokalitě

HOTEL LITHI

HOTEL LITHI

Řecko, Kréta, Paleochora

Cena od: 10 990 Kč

Pro skupinu: