800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL GRECOTEL CLUB MARINE PALACE

  • Vhodné i pro náročnější klienty
  • Příjemný pobyt s řeckou pohostiností

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Hotel se nachází přímo u krásné písčité pláže obklopen zahradou, asi 25 km od města Rethymno a od centra Panorma (původní rybářská vesnička) je to asi 500 mi. Do Rethymna i Heraklionu je časté autobusové spojení.

Ubytování

Pokoje jsou vybaveny koupelnou, WC, balkonem nebo terasou, felefonem, TV, rádíem, fénem, ledničkou, trezor za poplatek, klimatizace. Rodinné pokoje mají odělenou ložnici pro děti.

Vybavení

Velice kvalitní hotel z hotelového řetězce "grecotel" má k dispozici 3 bazény se sladkou i mořskou vodou, dětský bazén, aqua park, animační programy pro děti od 3 do 17 let, 2 tenisové kurty, fitnes, vodní sporty na pláži, pronájem kol a pořádání výletů, stolní tenis, plážový volejbal, basketbal, boccia, biliár, aerobik, aqua aerobik, hodiny tance. Můžete využít služeb programu Thalasso spa, který je založen na přírodní bázi a využívá esenciálních olejů (masáře, aromatherapie, reflexní masáže, lymfatické masáže). Ubytování je možné jak v hlavní budově, tak i v bungalovech (za stejnou cenu) - výhled na moře na vyžádání.

Sport a zábava

děti ve věku 3-17 let, ternisové kurty, fitnes, vodní sporty na pláži, boccia, biliár, aerobik, hodiny tance, masáže. Aerobik pro dospělé i děti, aqua aerobik a gymnastika.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 25 km

Počasí

Kréta

13°C Převážně oblačno

Podobné hotely v této lokalitě

HOTEL IBEROSTAR CRETA PANORAMA & MARE
9,5

HOTEL IBEROSTAR CRETA PANORAMA & MARE

Řecko, Kréta, Panorrmo

Cena od: 15 890 Kč

Pro skupinu: