800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ANEMOS

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

vila Anemos se nachází na jižní Krétě v oblasti Rethymno na okraji vesničky Lefkogia, jejíž centrum je vzdáleno přibližně 800 m. Zde jsou také nejbližší taverny a minimarket. Nejbližší pláže jsou Schinaria, Amoudi (3 km), Damnoni (3 km), Plakias (5 km). Letiště v Chanii a Herakliu jsou vzdálena přibližně 1,5 hod. jízdy autem.

Ubytování

vila Anemos nabízí na obytné ploše asi 130 m2 ubytování ve 4 dvoulůžkových ložnicích. V přízemí vily je umístěna ložnice s koupelnou a toaletou, plně vybavená kuchyně (sporák, mikrovlnná trouba, pračka, lednice aj.), prostorný obývací pokoj se satelitní TV a hi-fi soustavou. Z obývacího pokoje se vychází na terasu s posezením a grilem a k bazénu s dětským bazénkem, kde jsou umístěna lehátka a slunečníky. V prvním patře jsou 3 dvoulůžkové ložnice s balkóny, koupelnou a toaletou. Vila je obklopena pěknou zahradou. Z vily se naskýtá krásný výhled na hory, vesnici Lefkogia, letovisko Plakias a vzdáleně na moře. Ložnice jsou klimatizované.

Informace o ubytování

4 ložnice (až pro 8 osob) bez stravování

Hodnocení

vila s velkou mírou soukromí a krásným výhledem umístěná v klidné lokalitě a dobrou dostupností taveren a obchodu a pláží, vhodná i pro větší skupiny (možnost pronájmu sousední vily - celkem až pro 15 osob). Doporučujeme pronájem auta na celou dobu pobytu.

Vzdálenosti

od nejbližší pláže: cca 3 km od vesničky Lefkogia: cca 800 m od letoviska Plakias: cca 5 km od letiště Chania: cca 85 km od letiště Heraklion: cca 110 km

Příplatky

Uvedená cena na osobu platí při obsazenosti vily minimálně 4 osobami.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 800 m
vzdálenost od Letiště: 85 km
Doba transferu z letiště: 2 h 30 min.

Počasí

Kréta

15°C Skoro jasno

×