800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ARTEMI A ALKISTI

Dvě luxusní vily stojí v klidnějším místě v jedné z uliček, kterou se snadno dostanete do malého přístavu a centra městečka. Na pláž je to také velmi blízko, na menší pláž Skinari je to pár minut a na městskou pláž Plakias asi 7 minut.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Informace o ubytování

až 7 lůžek bez stravování - možnost dokoupení večeří (taverna Mousses)

Poloha

dvě luxusní vily stojí v klidnějším místě v jedné z uliček, kterou se snadno dostanete do malého přístavu a centra městečka. Na pláž je to také velmi blízko, na menší pláž Skinari je to pár minut a na městskou pláž Plakias asi 7 minut.

Ubytování

vily jsou velmi dobře a účelně vybaveny a jsou prostorné. Každá vila má tři ložnice a dvě koupelny. Z prostorných balkónů je výhled do zahrady, hor nebo do centra městečka. V přízemí je velká obývací část a velmi dobře zařízená kuchyň včetně myčky, elektrické trouby a kávovaru. K dispozici je TV/SAT a DVD. Celá vila je klimatizovaná. Z obývacího pokoje je východ na velkou prostornou zastřešenou terasu, kde je zahradní nábytek. Terasa volně přechází v zahradu s bazénem, kde jsou lehátka a slunečníky. Každá vila má svůj bazén s vodní masáží, je oplocena a tvoří uzavřený celek.

Hodnocení

kvalitní prostorné ubytování s vynikající polohou nedaleko centra Plakiasu a pláže.

Vzdálenosti

od pláže: cca 200 m. od centra Plakias: cca 100 m.

Příplatky

dítě do 2 let: 1000 Kč bez nároku na místo v letadle a služby Uvedená cena na osobu platí při obsazenosti vily minimálně 4 osobami.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 100 m

Počasí

Kréta

25°C Skoro jasno

×