800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL CORALI

Vilka leží v zástavbě centra městečka Plakias, nedaleko malého přístavu a pobřežních taveren. Za 5 minut se dostanete na začátek městské pláže a k prvním tavernám a kavárnám.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Informace o ubytování

2 lůžka bez stravování - možnost dokoupení snídaní (studia Costas-Chrysoula) a večeří (taverna Mousses)

Poloha

vilka leží v zástavbě centra městečka Plakias, nedaleko malého přístavu a pobřežních taveren. Za 5 minut se dostanete na začátek městské pláže a k prvním tavernám a kavárnám.

Ubytování

studia jsou ve zvýšeném přízemí nebo 1. patře. Balkóny studií směřují do slepé uličky a k hotelu Costas-Chrysoula. Právě bazén tohoto hotelu včetně lehátek a slunečníků můžete používat, pokud si objednáte kávu nebo jiný nápoj. Dvoulůžková studia jsou dobře udržovaná a vybavená a mají kuchyňský kout (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), sprchu, WC, klimatizaci (za příplatek) a TV.

Hodnocení

příjemné ubytování, ze kterého je snadný přístup do centra Plakiasu a na městskou pláž, představuje dobrý standard za dobrou cenu.

Vzdálenosti

od pláže: cca 90 m. od centra Plakias: cca 100 m.

Příplatky

snídaně: 100 Kč/os./den večeře: 270 Kč/den, dítě do 12 let: 170 Kč/den 1lůžkové studio: 400 Kč/noc dítě do 2 let: 1000 Kč bez nároku na místo v letadle a služby

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 100 m

Počasí

Kréta

22°C Skoro jasno

×