800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL DOMENICO

Vila je postavena ve svahu nad zálivem Plakias a je vzdálena od centra stejnojmenného letoviska přibližně 1,5 km. Zde se nachází také nejbližší pláže, restaurace a obchody. Letiště v Chanii je vzdáleno asi 90 km, letiště v Herakliu 110 km.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Informace o ubytování

5 ložnic (až pro 11 osob) bez stravování

Poloha

vila je postavena ve svahu nad zálivem Plakias a je vzdálena od centra stejnojmenného letoviska přibližně 1,5 km. Zde se nachází také nejbližší pláže, restaurace a obchody. Letiště v Chanii je vzdáleno asi 90 km, letiště v Herakliu 110 km.

Ubytování

vila je rozdělena do 2 podlaží a nabízí ubytování v 5 ložnicích až pro 11 osob. Obě poschodí jsou vybavena tak, aby bylo možné je využít i jako samostatné apartmány. V přízemí vily se nachází 2 dvoulůžkové ložnice, prostorný obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a koupelna (vana, toaleta). Do prvního patra vede venkovní schodiště a jsou zde 3 dvoulůžkové ložnice, prostorný obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a koupelna (vana, toaleta). V přízemí vily je i místnost s kulečníkem a stolním tenisem. Z obývacích pokojů jsou východy na terasy s posezením a výhledem na moře. Z přízemí vily se vychází na dlážděnou venkovní terasu s grilem a dále k bazénu (50 m2) s výhledem na moře. U bazénu obklopeného zelení jsou k dispozici lehátka.

Hodnocení

kvalitní prostorné ubytování vhodné i pro větší skupiny, výhodná cena, výhled na moře.

Vzdálenosti

od pláže: 1,2 km od centra Plakiasu: 1,5 km od letiště Chania: 90 km od letiště Heraklion: 110 km

Příplatky

dítě do 2 let: 1000 Kč bez nároku na místo v letadle a služby zpáteční taxi transfer: cca 200-300 EUR/taxi/4 os. Uvedená cena na osobu platí při obsazenosti vily minimálně 6 osobami.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 1,5 km
vzdálenost od Letiště: 90 km
Nákupní možnosti: 1,5 km

Počasí

Kréta

20°C Skoro jasno

×