800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL IRIDA

Vilka s bazénem stojí u místní komunikace, od které ji odděluje dvorek s květinami. Od vilky se velmi pohodlnou cestou se dostanete na místní krásnou pláž asi za 5 minut. Do centra letoviska Plakias se dostanete asi za 10 minut.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Informace o ubytování

2-3 lůžka snídaně - možnost dokoupení večeří (hotel Alianthos Beach)

Poloha

vilka s bazénem stojí u místní komunikace, od které ji odděluje dvorek s květinami. Od vilky se velmi pohodlnou cestou dostanete na místní krásnou pláž asi za 5 minut. Do centra letoviska Plakias se dostanete asi za 10 minut.

Ubytování

ve vilce, která je postavena v tradičním krétském stylu, jsou studia v přízemí a prvním patře. Pouze jedno studio je dvoulůžkové s přistýlkou (manželská postel a pevné lůžko). Studia mají prostorné zastíněné balkóny, které směřují do zeleně. Studia jsou vybavena sprchou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), klimatizací (za příplatek) a sejfem. K vilce patří bazén a malý bar, kde rodina majitelů poskytuje celodenní servis.

Stravování

v ceně je rozšířená kontinentální snídaně, kterou připravují majitelé, a kterou si můžete přinést i na pokoj. Přes den si zde můžete dopřát omelety, saláty, další řecké předkrmy, grilovaná masa, bohatý výběr nápojů a koktejly za velmi příznivé ceny.

Hodnocení

ubytování, kde oceníte celodenní servis majitelů. Také poloha domu je velmi příjemná, pohodlně se dostanete na pláž i do centra letoviska Plakias.

Vzdálenosti

od pláže: cca 200 m. od centra Plakias: cca 350 m.

Příplatky

1lůžkové studio: 500 Kč/noc dítě do 2 let: 1000 Kč bez nároku na místo v letadle a služby

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 350 m

Počasí

Kréta

22°C Skoro jasno

×