800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL LAMON

Malý rodinný hotel je jen skok od pláže. Výborná poloha bude vyhovovat všem, kteří chtějí mít moře i centrum letoviska Plakias opravdu blízko.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

hotel stojí přímo v centru letoviska Plakias a od pláže ho odděluje místní komunikace. Na pláž se tak můžete vydat doslova v plavkách. Vzhledem ke své poloze jsou v bezprostřední blízkosti hotelu obchody, kavárny a taverny.

Informace o ubytování

2 lůžka snídaně - možnost dokoupení večeří (taverna Lamon)

Ubytování

hotel nabízí ubytování ve dvoulůžkových pokojích, které se nachází v přízemí a prvním patře. Terasy pokojů v přízemí jsou orientovány do zadního traktu domu, který je zatravněný. Balkóny v prvním patře mají výhled buď na moře nebo do zeleně. Pokoje jsou vybaveny koupelnou (sprcha, toaleta), ledničkou, TV/SAT, Wi-Fi, sejfem a klimatizací (vše zahrnuto v ceně). Hotel má malý bazén s lehátky a slunečníky. V hotelu jsou k dispozici i třílůžkové pokoje, studia a apartmány (na vyžádání). Dětská postýlka je na vyžádání (zdarma).

Stravování

v hotelové restauraci se podává formou bufetu bohatá kontinentální snídaně. Servírovaná večeře (za příplatek) zahrnuje předkrm, salát pro dvě osoby, hlavní jídlo a desert.

Shrnutí

malý rodinný hotel je jen skok od pláže. Výborná poloha bude vyhovovat všem, kteří chtějí mít moře i centrum letoviska Plakias opravdu blízko.

Vzdálenosti

od pláže: cca 20 m od centra: cca 50 m

Příplatky

večeře: 270 Kč/den, dítě do 12 let: 170 Kč/den 1lůžkový pokoj: 500 Kč/noc dítě do 2 let: 1000 Kč bez nároku na místo v letadle a služby

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 50 m

Počasí

Kréta

14°C Jasno

×