800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL MANOLIA

Vilka je postavena ve svahu nad zálivem Plakias. Na pláž Plakias a k pobřežní promenádě se dostanete, projdete-li po příjezdové komunikaci ke kamennému schodišti, které vás dovede k hotelu Alianthos Garden a pak přímo na pláž. Na pláži si můžete pronajmout lehátka a slunečníky.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

vilka je postavena ve svahu nad zálivem Plakias. Na pláž Plakias a k pobřežní promenádě se dostanete, projdete-li po příjezdové komunikaci ke kamennému schodišti, které vás dovede k hotelu Alianthos Beach a pak přímo na pláž. Na pláži si můžete pronajmout lehátka a slunečníky.

Informace o ubytování

2 lůžka bez stravování možnost dokoupení snídaní a večeří (hotel Alianthos Beach)

Ubytování

dvoulůžková studia mají kuchyňský kout (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), sprchu, WC, klimatizaci (za příplatek), TV/SAT a Wi-Fi. Zastíněné prostorné balkóny studií směřují k moři a je z nich okouzlující výhled na záliv a moře.

Shrnutí

komorní vilka, ze které je dobrý přístup do centra letoviska Plakias a na městskou pláž, Vás okouzlí především prostornými balkóny, ze kterých je úchvatný výhledem na moře.

Vzdálenosti

od pláže: cca 350 m. od centra Plakias: cca 250 m.

Příplatky

snídaně: 150 Kč/os./den večeře: 270 Kč/den, dítě do 12 let: 170 Kč/den 1lůžkové studio: 400 Kč/noc dítě do 2 let: 1000 Kč bez nároku na místo v letadle a služby

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 250 m

Počasí

Kréta

21°C Skoro jasno

×